Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek neye delalet eder?

Rüyamda 3 tane üzerinde Arapça yazı olan çeyrek altın büyüklüğünde altın gördüm. Annem de bende aynı altınlardan gördüğünü söyledi ve ben gördüğüm üç altına zincir takıp bileğime sarıyordum dedi. Bunun anlamı ne olabilir.. Yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada zincir görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızdaki 3 altın bugünü, geçmiş ve gelecek ya da baba, anne ve çocuk vb üçleme ifadesidir ve iyi gelişmelere işarettir.

Rüyada zincir görmek eski fikirler ve rutinlerden veya bir ilişkiden sıyrılmanız gerektiğini anlatır. Zincirlenmek, rüyada zincirlendiğini görmek bir yanınızın güçleneceğine, gerçekten istediğiniz şeyler konusunda destekleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada zincirlenmiş birini görmek bilinç altınızda bastırılmış durumda olan kimi şeylerin yüzeye çıkmaya başladığını, bunları haykırarak çevrenize ya da birilerine duyurmak istediğini simgeler. Rüyada zincire bağlanmış hayvan, zincirle bağlı hayvan görmek rüyayı gören kişinin hayatını sürdürebilmesi gerekli asgari ihtiyaçlarını karşılamak konusunda endişeler taşıdığı gösterir. Burada zincirlenmiş hayvan bir semboldür ve asıl olan kişinin kendini o hayvan yerinde olduğunu düşünmesi, imkanlarının kısıtlandığını düşünmesidir.

Rüyada çelik zincir görmek güçlü olup, sıkıntılara kolayca göğüs gereceğine işarettir. Bekar biri rüyasında zincir görürse bu yakında evleneceğini gösterir. Rüyasında zincir gören kişi, ailesinden sevdiklerinden uzakta ise yakın zamanda onlara kavuşacak demektir. Rüyada boyunda zincir görmek, iftiraya uğrayacağınız yorumu yapılır. Rüyada el ve ayakların zincirle bağlı olduğunu görmek imkansız derecede büyük bir isteği olduğunu ve bu isteğine kavuşamamanın onu mutsuz ettiğini gösterir.

“Rüyada Zincir Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Rüyada zincire vurulduğunu görmek
    Rüyamda zincir görüyorum, zincire vurulmuşum ama herhangi bir yerimde görmedim, sonra zinciri ellerimle çekiyorum ve zinciri kökünden kopartıyorum. Bunların manası nedir? 18, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, mutlu

    1. Rüyada zincir görülmesi eski fikirler ve rutinlerden veya bir ilişkiden sıyrılmanız gerektiğini anlatırken kendini zincire vurulmak, rüyada zincire vurulduğunu görmek bir yanınızın güçleneceğine, gerçekten istediğiniz şeyler konusunda destekleneceğine işaret etmekte, zinciri koparmak ise bunun için çaba gösterdiğini ve başaracağını temsil etmektedir.

  2. Merhaba
    Rüyamda eski sevgilim ile bir aracın arka koltuğunda yolda seyrederken ikimizi bileklerinden birbirine bağlayan zincir vardı.
    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir