Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek neye delalet eder?

Rüyamda zindan gibi bir yerde normal yılan boylarında ama kalın bir yılan bana saldırdı ama beni ısıramadı, bende beni görmesin diye üstüne kilim gibi bir şey attım, ilkinde ondan kurtuldum sonra kilimi yeniden attım sonra yılanı ayağımla öldürmeye çalıştım, çok kalın olduğu için olmadı, sonradan bıçakla kafasını kestim, kafası fırladı, kafasında zehir fırlıyordu.

Sonra sağa sola bana gelmesin diye bir köşede bekledim öldü sonra yılan siyah ve kalındı. 21, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada zindan görmek yorumu

Emre merhaba,

Rüyada zindan görmek güvendiğiniz bir işte hayal kırıklığı yaşayacaksınız diye tabir edilir.

Rüyada zindana girmek, zindana girdiğini görmek, zindanda olmak, zindanda olduğunuzu görmek bir haksızlığa uğrayacaksınız olarak yorumlanır.

Yılan konusunda detaylı bilgi rüyada yılan görmek sayfasında anlatılmıştır, aynız şeyleri tekrarlamamak için yazmıyorum ama ana hatlarıyla sizi ilgilendiren bölümler kalın ve siyah yılan görmek, yılan saldırısı, yılandan kaçmak, yılan öldürmek olup, o sayfada yazan bilgiler ile içinde olduğunuz ruh halini, korku ve sevinçlerinizi bir arada değerlendirip rüyanın mesajını tespit etmelisiniz.

“Rüyada Zindan Görmek” için 2 yanıt

Bir uçurum kenarında iki aslanla karşılaştım. Biri annem biri babam olduğunu öğrendim. Sonrasında ailenin iki çocuğu olan ağabeyim ve beni hapsettiler, yanımızdaki zindana da annem ile babamı. Sonrasında annem ile babam -onlar aslan suretinde – öldürüldü. Sonra biz serbest bırakıldık. Ağladığımızı ve gardiyanı hatırlıyorum son olarak. Gardiyan gözlüklü zayıf ellili yaşlarda biriydi. Rüyam tam olarak bu yorumlarsanız sevinirim.

Mustafa merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bir takım korkular, endişeler yaşadığını simgelerken anne ve babanın daha güçlü olmasını hayal ettiğini ancak bunun mümkün olmadığını (yani onlardan beklediğin güç – desteği bulamamak) görünce yeni bir hayal kırıklığı yaşadığını ve bu sıkıntıların bir süre daha devam edeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir