Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Zındık Görmek

Rüyada zındık ne demektir?

Azrail.(as) bende birkaç defa gördüm. son gördüğümde onu siyah çarşaf gibi bir kıyafetle örtünmüş ve yüz kısmı boş olarak gördüm, bende yattığım yataktan kalkmış camdan gökyüzüne bakıyordum, sabaha karşı gibi alaca vakit gibiydi, gökyüzünde bulutlar vardı ama bir bulut vardı diğerlerinden farklı, rengi siyaha çalıyor kara bulut dediğimiz ama bulutta bir yüz vardı, korkmuş ifadeli bir yüzÇ

Güneş ışıklarının ortaya çıkardığı ve aniden o bulut içinden Azrail indi ve karşıma geldi, ilk başta ne olduğunu anlayamadım, üstüme geldi ben “daha erken, daha erken, etrafta bir sürü zındık var, neden onların canını almıyorsun” deyip kaçmaya çalışıyordum, mücadele ede ede uyandım.

Rüyada zındık görmek yorumu

Sinem selam, rüyada Azrail’i görmeniz, manevi bakımdan iç huzuru bulduğunuzu ifade ederken, mutlu ve sağlıklı bir yaşamın sizi beklediğini simgelerken ondan kaçmanız reel hayatta tamamlayamadığın, yarım kalmış kimi işlerin olduğunu, kafanın bu iş ile yoğun bir şekilde meşgul olduğunu simgeler. Bakınız Azrail sayfası. Rüyada ilginç olan  “daha erken, daha erken, etrafta bir sürü zındık var, neden onların canını almıyorsun” demenizdir ki bu zındık teriminin hayatınızda bir yeri olduğunu simgeler.

Rüyada zındık birisini görmek Yaşamınızda birçok sorun olduğunu, pek çok güçlüklerle karşılaştığınızı, çok fazla yük taşımak zorunda olduğunuzu fakat bunları çözmek için uğraşmak yerine boş işlerle vakit kaybettiğinizi ifade eder. Bu rüya aynı zamanda açık ve mantıklı düşünmek gerekir şeklinde yorumlanır. Rüyada zındık olmak, zındık olduğunu görmek bu rüya için sizin yanlış yolda olduğunuzu veya enerjinizi kötüye kullandığınızı işaret eder. Rüyanın başka bir tabiri de gerçek hayatta kimi şeyleri doğru anlamak için aklını daha doğru, yaratıcı ve üretken bir şekilde kullanmak gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir