Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Zıpkın Görmek

Rüyada zıpkın görmek neye işarettir?

Rüyada zıpkın görmekSelamlar, dün geceki rüyamda bir fırtına kopuyordu, fırtınayı uzaktan görüyorum, bir tane de büyük hortum bizim eve doğru geliyordu, annem ve yavrum evde diye bende eve koşuyorum ve bir şeyler olacak diye korkuyorum. Gidiyorum bakıyorum ki bizim bina sağlam duruyor, eve bir şey olmamış. O sırada birinin bebeğini görüyorum minicik elim kadar bebek, benim bebeğim için Allah’a şükrediyorum, büyükmüş diye bana mı veriyor bebeği orasını tam hatırlamıyorum. Sonra sürekli birinden kaçıyorum, yanımda da biri var göl dere gibi bir yerin kenarındayız, kayalığa doğru büyük bir balık çıkıyor, hazır elimde de zıpkın varken vurmaya çalışıyorum ama vuramıyorum yanımdaki de sanırım kardeşim, vuramadın ver bana diyor. Çok karışık rüyalar gördüm nasıl yorumlanır?

Rüyada zıpkın görmek yorumu

Rüyada fırtına, kuvvetli rüzgar görmek, büyük değişiklik olarak yorumlanır. Rüyada hortum görmek içinizdeki fırtınaları temsil eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır. Bebek konusunda rüyada bebek görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada zıpkın görmek rüya sahibinin hayatındaki bir sorunu çözmekte zorlandığını ve bunun çözümü için hangi yoldan gideceğine karar veremediğini, hedefe en kısa yoldan adeta hedefi 12 den vurmak için arayış içinde olduğunu ifade eder.

Zıpkın kullanmak, zıpkın kullandığını, zıpkınla balık avladığını görmek gerçek yaşamınızda bazı konularda bir takım çelişkiler yaşadığınızı ve bunun sizi umutsuzluğa yada kararsızlığa sürüklediğini, bu yüzden işlerin her gün kötüye gittiği belirtir.simgeler.

Rüyada zıpkınla balık tutan birini görmek aslında rüya sahibi kişinin hayatında şansına, başarısına, çalışkanlığına hayran olduğu biri olduğunu ve onu takip edip, onun gibi başarılı bir insan olmak istediğine delalet eder. Bu rüya bazen de kişinin bir şeyin parçası veya üyesi olmak istediğine de rivayet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir