Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Zıpladığını Görmek

Rüyada zıplamak neye delalet eder?

Rüyada bulunduğum yeri teröristler basıyor. Traktörün üstünde cüzdanımı buluyorum. İçine bakıyorum bomboş, sonra teröristler tekrar oraya gelmez diye battaniyenin altina saklaniyorum fakat tekrar teröristler gelince bir adamla kalıyorum, adam yardım ediyor bana, agaclarin hizasında kulübeler var zıplayarak onların içine giriyoruz hep sonra terörist ler o girdiğimiz kulübelerden birine adamlarından birini köpek yolluyor ama köpeğe hiçbir şey yapmıyoruz yine kaçıyoruz yorumlarinizi bekliyorum. Teşekkür ederim. 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Rüyada zıpladığını görmek yorumu

Rüyanızda gördüğünüz teröristler aslında sizin gerçek hayatınızda yaşadığınız bazı hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret etmektedir. Rüyada traktör görmek sizin beceriklilik ve yaratıcılığınızı temsil eder, sahip olduğunuz yeteneklerin farkında olmanız gerektiği gösterir. Rüyada cüzdan görmek, tartışma işaretidir, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. Cüzdanın boş olması iyiye yorulmaz ve hayallerinizi ertelemenize sebep olacak bazı gelişmeleri işaret eder. Rüyada battaniye görmek Sıcaklık, sevgi, güvenlik ve koruma duygularını ifade eder. Rüyada saklandığını görmek, reel hayatta kimi olaylar, durumlar karşısında kendinizde yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, bu duyguların sizi olumsuz etkileyip, hayatınızda ani değişimlere yol açacak hareketler yapmanıza neden olduğunu simgelemektedir. Rüyanızdaki adam ise hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bir erkeğin varlığını temsil ederken gördüğünüz kulübeler hayatta kendi yöntemlerinizle başarıya ulaşacağınıza işaret etmektedir. Rüyada zıpladığını görmek daha iyi yaşam için değerlendirebileceğin güçlü yönlerinin farkında olmak, onları dengelemek ve aktif olarak kullanmak gerektiğini ifade eder. Daha açık ifade ile içinizde kullanmadığınız bir potansiyel güç olduğunu gösterir. Rüyadaki köpek ise sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir.

“Rüyada Zıpladığını Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, iki gün önce rüyamdan okunan dua sonrası amin diyerek aniden uyandım. Yerimden zıpladım hatta, fakat bu korkutucu bir an değil aksine kendimi iyi hissettiğim bir andı. Manası nedir bu durumun?

Aytekin selam, rüyada dua görmek, dua etmek, dua eden birini görmek her zaman için hayırlara delalet eder. Lütfen rüyada dua görmek sayfasını okuyun. İnşallah gördüğün rüya beklediğin yardım veya kısmete kavuşacağına, huzur ve mutluluğa kavuşacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir