Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Zıplayan Kediler Görmek

Rüyada zıplayan kediler ne demektir?

Bu rüyayı bir kez gördüm ama çok tuhaf. Rüyamda yatagimda uyuyorum, her şey çok normal gorunuyor. Yatagin uzerinde ziplayan kediler var, gece gec saatlerde yayinlanan programlar var, her şey çok berrak ve net gorunuyor, tek bir anormal şey var oda ben. Kendimi felcli ya da yatalak haldeyim, hiç kimirdamiyorum, kendime bir cimdik atiyorum ama bir şey hissetmiyorum , en sonunda sag kolumu kaldirdim ve uykudan uyandim, bu rüya neye yorumlanir, ne anlama gelir? Bu hangi rüya turune girer?20. 12. 2011 / 19:21 tarihinde gönderilmiş

Rüyada zıplayan kediler görmek neye yorulur?

Bu rüyalar hakkında fazla bilgim yok ama bana öyle geliyor ki buna rüya literatüründe insanın vücut dışı tecrübesi denilmektedir, istek dişi görülen rüyalar, yani istemeden görülen rüyalar anlamına gelmektedir.

“Rüyada Zıplayan Kediler Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dev pençeli kedi görmek
Merhaba Rüyamda 2 tane ayrı kedinin birinin bir ayağıma diğerinin bir ayağıma saldırarak yaklaşık uzunluğu 3 santim olan pençelerini geçirdiler ve ben bir yandan acıdan bağırıyorum, bir yandan da ayağımı geri çekmeye çalışıyorum ama çekemiyorum.
Çok güçlü bir şekilde tek patilerinin pençeleri ile ayaklarımı tutuyorlardı ve çevreden yardım istiyordum, sonra biri gelip aldı kedileri ayaklarımı geri çektiğimde yerde ayağımın altında 3 derin çizgi halinde pençe izi ve kan vardı.
Lütfen yardımcı olur musunuz cevabını bir türlü bulamadım
Takma isim : gnrlarda
Yaşınız : 19
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : mutlu
Anahtar kelime : kedi pençesi

Rüyamda eşim ve cocugumla manisaya gitmisiz. Ama gerçek manisaya aynı değil. Baraj var içinde büyük balıklar yüzüyor. Karmakarışık bir bina var. Hanımla bosaniyormusuz ama benim haberim yok. Hakim geçmişten görüntüler gösteriyor ne kadar mutlu oldugumuzu göstermek için o ara bir suru tanıdığımız geliyor. Onlar da güzel anıları anlatıyor. Biri klima yapmış elektriksiz calisiyor. Daha ince.hakim onu inceliyor. Sonra bize dışarı çıkın hava alın diyor. Kızım eşim ben bahçeye çıktık. Bir tane kertenkele kuyruğunun uzerinde zıplayıp ağaca çıktı. Onu goren kedide aynısını yaptı.agacin dalları arasında bogazima yumuşak tüylü birşey sardı. Elimle çıkarıp ararken uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir