Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada zırh görmek

Rüyada zırh giymek ne demektir?

Rüyamda lisedeki sınıfımda idim. Ders sırasında sınıfın içine bir köpek girdi. Biraz dolaşıp geri çıktı. Ardından bir kaç köpek daha geldi ve sıraların altında dolaşmaya başladı, bir tanesi tam önüme sıranın üstüne çıktı onu alıp yere koyacaktım ki sınıfa büyük bir yılanın girdiğini gördüm. Tabi korktum, yılan karşımda dikildi bana bakıyordu. Kobraydı ve saldırabilirdi. Ama saldırmayıp sınıftan çıktı. Geri girmesin diye kapıyı kapatmaya gittim tam ben kapıyı kapatacakken geri döndü ben de sınıfın içlerine kaçtım kapıyı kapatamadığım için içeri girdi. Beni buldu karşımda saldırıya hazır bir şekilde dikleşti. O an nasıl kurtulabilirim derken “karnımda demir bir zırhım olsa beni ısıramazdı” dedim ve öyle de oluverdi. Sonra kobrayı kuyruğundan yakalayıp çevirmeye başladım. Arkadaşlarım da ‘Aa kobra ne hale geldi’ dedi. Uyandım. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada zırh görmek yorumu

Rüyada sınıfında olduğunu görmek aslında bu günlerde bir yaşam dersi alacağınızı ve bunu hayatınız boyunca kendinize ilke edinip, faydasını göreceğinizi temsil etmektedir. Sınıfa giren ve çıkan köpek senin hayatının daha güzel ve başarılı olması için çabalayan, senin düşünün bir dostunun varlığını işaret ederken ardından gelen bir kaç köpek seni düşünen, senin iyiliğini ve sana yardım etmek isteyen kişilere bir kaç kişinin daha katılacağını simgelemektedir. Sınıfta gördüğün ve korktuğun yılan ise hayatında başarı ve huzura kavuşmak için şu anda yaşamakta olduğun bir takım iç korkuları bir an önce terk etmek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada zırh görmek rüyayı gören kişiye her konuda destek olacak, başı sıkıştığında ona yardım edecek yakınları veya dostları olduğunu işaret eder. Rüyada zırh giymek yaşamınızda yapmayı düşündüğünüz yenilik veya yeni bir iş girişimini gerçekleştirme zamanı geldiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir