Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zırhlı Araç Görmek

Rüyada zırhlı araç görmek neye işarettir?

Rüyamda okul çıkışı arkadaşlarla otostop yapıyoruz (bazen yağmurlu günlerde otobüsler dolu olduğunda yapıyoruz). Hava berbat, sağanak halinde yağmur yağıyor, sudan çıkmış balığa dönmüşüz ama benim aklım fikrim cep telefonumda, içimden sürekli ya telefonuma bir şey olursa diyorum” yoksa ıslanmak umurumda değil. Dakikalarca bekliyoruz bizi kimse almıyor, ağlamak üzereyiz. Geçen tüm otobüslerde dolu geçiyor, durakta durmuyorlar bile. Sonra şu meşhur Hammer arabaya benzeyen, daha önce önce hiç görmediği sanki askeri araca benzeyen bir araç duruyor, şoför camı açıp “nereye gidiyorsunuz çocuklar” diyor, “Kadıköy’e ağabey” diyoruz, bize “atlayın haydi” dediğinde dünyalar bizim oluyor.

Bizi alan abi hangi okula, kaça gittiğimizi falan soruyor, sonra ben dayanamayıp bu arabanın markasını, modelini soruyorum. bana bu arabanın yeni geliştirdikleri zırhlı bir özel araç olduğunu, şu anda test sürüşü yaptığını söylüyor. Ona “bu arabayı polis veya asker için mi yapıyorsunuz” diyorum “evet” diyor. Çok acayip bir rüyaydı, bu ne demek? 19, erkek, bekar, öğreciyim.

Rüyada zırhlı araç görmek yorumu

Rüyada zırhlı araç görmekDevrim selam, Rüyada otostop yaptığını görmek rüyayı gören kişinin başkalarına bağlı olma alışkanlığını olduğunu gösterir. Sağanak yağmur yağdığını görmek kişinin aradığı bolluk ve berekete kavuşması için daha planlı, programlı çalışması belki de daha sakin olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada zırhlı araç görmek kişinin güven duygularını temsil ederken, zırhlı araba görülmesi kişinin şimdiye kadar hayatında yapmış olduğu güvensiz hareketler hakkında ilerleme içinde olduğunu ve bunlardan ders çıkarıp adımlarını daha dikkatli atacağını gösterir. Zırhlı araca binmek veya bir zırhlı araba ile yolculuk yaptığını görmek kişinin kendini korkudan emin hissedeceği bazı olumlu gelişmeler yaşayacağını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir