Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Zirve Görmek

Rüyada zirve görmek nedir?

Merhaba ben bugün rüyamda bir dağın zirvesine baktığımı gördüm ve dağın zirvesinde bir bayanla bir erkeğin bir atı dağın zirvesine iple astıklarını gördüm atın acı çektiğini görünce çok üzülüyordum sizce bunun anlamı nedir?

shady, 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada zirveye bakmak yorumu

Shady selam,

Rüyada zirve görmek potansiyelinizi ifade eder. Limitlerinizi zorladığınızı ve engelleri aşarak hedeflerinize ulaşacağınıza işaret eder. Hayattaki makul ve mantıklı tüm isteklerinize kavuşacaksınız demektir. Rüyada zirveye bakmak, gerçek yaşamınızda hayallerinize kavuşmak için kendini gereksiz zorlamak yerine durup bir nefes almak, daha planlı ve az riskli yöntemler bulmak ve denemek gerektiğine yorumlanır.

Zirvedeki kadınla erkeğin bir atı asması, aslında senin için bir uyarı anlamı taşımakta; akıllı, planlı, programlı davranmadan hareket edersen muradına erme konusunda sıkıntı yaşayabileceğini temsil etmektedir. Özetlemek gerekirse hedeflerin var, aklını ve mantığını kullanıp bu hedeflere ulaşabilirsin. Aklını değilde duygularını kullanırsan hayal kırıklığı yaşayabilirsin demek istiyor.

Zirveye çıkmaya çalışmak, rüyada zirveye çıkmaya çalıştığını görmek mücadeleci yapınız nedeniyle, daima sorunların üstesinden gelecek, başarılı olacaksınız demektir. Zirveye çıkmak, rüyada zirveye ulaşmak çıkmaz bir işe girdiğinize ve kariyerinizi değiştirmeniz gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir