Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ziyafet Görmek

Rüyada ziyafet görmek neye işaret eder?

Rüyamda yaşadığım memlekette değil okuduğum yerdeymişim, sevgilimle aynı evdeyiz ama ayrı yataklarda yatıyoruz, karsı dairede ailem kalıyormuş, iki erkek kardeşim var normalde ama rüyada 2 kız kardeşim daha olmuş, eve misafirler geliyor, ziyafet veriliyor.

Her zaman rüya görmüyorum, bu rüyayı gerçek yaşadım sanki, etkisinden çıkamıyorum, araştırıyorum, bana yardımcı olur musunuz?

Rüyada ziyafet görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ziyafet görmek makbuldür, ziyafet görülen rüyalar daima iyidir. Bu rüyalar daima hayra yorulur. Rüyada ziyafet vermek, ziyafet verdiğini görmek yaptığınız iyiliklerin karşılığında huzur bulacaksınız demektir. Rüyada ziyafet sofrası görmek yaşamı boyunca bolluk içinde olacak, para sıkıntısı çekmeyecek demektir. Rüyada ziyafet sofrasına oturmak işinde başarılı olup, istediği şeylere kavuşacak demektir.

Rüyada Ziyafet vermek hayır üzerine toplanmaya, ziyafetine icabet edildiğini ve herkesin dolasıya yediğini görmek, o topluluğa başkan olmaya, rüyada ziyafet bazen kaybolan kimsenin gelmesine delalet eder. Bu rüyalar daima hayra yorulur. Rüyada ziyafet vermek iyilik yapmak demektir.

Rüyada ziyafet sofrası görmek hayatının sonuna kadar para derdi çekmemek demektir. Bir ziyafet sofrasına oturmak istediği makama yükselir anlamındadır. Büyük bolluğa ve huzura işarettir. Kişinin ömrü boyunca sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. Bu rüyalar daima hayra yorulur. ziyafet sofrası gören ömrü boyunca para sıkıntısı çekmeyecektir. Rüyada bir ziyafet sofrasına oturan, haset ettiği kimselerle aynı düzeye gelir. Rüyada ziyafet sofrası hazırlamak büyük bolluktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir