Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ziyaret Görmek

Rüyada ziyaret görmek neye işarettir?
Rüyada ziyaret görmek

Rüyamda sevgilimle akraba ziyareti yapıyoruz, o arada teyzeleri aynı evde toplanmışlar. Bizi ağırlıyorlar ve ikimize de dalıyla birlikte güller ikram ediyorlar, hem ona hem bana, sözde yemek için.

Benim gül yere düşüyor ve alıyorum tam yapraklarından yemeye baslarken sevgilim ”dur böceklerini yeme” diye beni düşünerek ağzında çiğneyip bana gül yapraklarından yediriyor, beraber gül yiyoruz. Gerçek hayatta uzun sure göremediğim sevgilimi rüyamda takım elbiseli ve zayıflamış görüyorum. Teşekkür ederim.

Yaşınız : 32
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : şuan yorgun ve duyguları sönmüş
Anahtar kelime : akraba ziyareti, gül yaprağı, gül yemek

Rüyada ziyaret görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, reel hayatta kimi şeylerin yolunda gitmediğini ve bu durum sebebiyle kafanızın çok karışık olduğunu işaret etmektedir. Siz de biliyorsunuz ki gül yaprağı çiğ yenmez (benim bildiğim sadece gül reçeli olarak yenir )

Rüyada ziyaret görmek, birini ziyaret etmek, sevgi, hoşgörü, mutluluk demektir. Rüyada istemediğiniz birini ziyaret etmek hoşlanmadığınız kişilerle aynı ortamda olmak zorunda kalacaksınız demektir.

“Rüyada Ziyaret Görmek” için 2 yanıt

Rüyada hasta ziyaretine gitmek neye işarettir
Rüyamda halen daha birlikte olduğum 2.5 senelik kız arkadaşımı gördüm. Bir hasta ziyaretine gittiğimizi ve orada nasıl oluyorsa ikiz bebeğe hamile olduğunu görüyorum. Rüyada da evli değildik halen daha sevgili durumdaydık. Biraz değişik bir duyguda idik sonrasında karşılıklı sorularımız oldu ne yapıcaz ailelerimiz öğrenirse ne olacak vs.
Benim ailem öğreniyor bir şekilde olumlu karşılıyor düğün yaparız olur diyorlar. Kız arkadaşımın hamile kalacağı derecede bir ilişkimiz yok normalde.

Rüyada kız arkadaş görmek, onunla uyanık yaşamınızda ilişkiyi ve onun hakkında neler hissettiğiniz konusunda ipuçları verir. Lütfen kız arkadaşı görmek rüya tabiri sayfasını inceleyin.
Rüyada hasta ziyareti yapmanız, yaşamınızda bir denge aradığınızı gösterir bu rüya yanı zamanda geçmişte yaptığınız bir yanlışı düzeltme arayışınızı ya da hatanızdan kaynaklanan sıkıntıyı telafi etme çabanızı gösterebilir.
Arkadaşınızın hamile olduğunu öğrenmeniz, genellikle insanın günlük yaşantısıyla ilgili haber ve gelişmeleri yansıtır. Hamilelik yeni bir başlangıcın hazırlığıdır ve gören kişinin atacağı adımlar için bir gözden geçirmeyi işaret eder. Rüyanızda hamile bir kadın görürseniz bunun ileri analizi bazı durum ya da karar hakkında ileri geri gidiyor olduğunu ve mevcut sorumluluklarından kaçmak istediğinizi göstermektedir. Sizin artık karar vermeniz gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir