Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir sürü zombi gördüm. Kendi okulumda değilim ve ilkokuldaki Türkçe hocam İngilizce dersime girmiş, akıllı tahtada zombiler var ama normal film havası değil sanki ayin yapıyoruz. Hepimiz kural ezberleyecekmişiz, herkes sırası gelince bir tümce söylüyor. Sıra bana gelince birkaç saniye bekliyorlar ve söylemediğimi görünce o eski Türkçe hocam yanına çağırıyor.

Ruh halim berbat, daha önce de bir evde yaşıtım bir sürü kız olup onların hiçbiriyle konuşmayıp tek başıma oturduğumu ve annem ve arkadaşları gelince bana niye böyle davrandığımı sorduklarında hepinizden nefret ediyorum, yalnızım işte gibisinden bir şeyler bağırdığımı görüyorum. (aynı rüya ama çok önceden gerçekleşmiş gibi) O kadar çok bağırıyorum ki kimse ağzını açamıyor, durup beni izliyorlar.

Rüyada zombi görmekŞimdi de hocamın yanına giderken aynı kavganın gerçekleşeceğini hissediyorum, gidiyorum. Defterinde kayıt tuttuğu sayfamı açıyor, en tembelin bile yaptığı ama benim hiçbirini yapmadığım ödevleri gösteriyor ve ingilizce olarak oraya neden yapmadığım hakkında bir şeyler karalamamı istiyor. Orada tek hatırladığım we are… diye başlayan devamını benim dolduracağım cümle. Bir ara olmayacak şeyler yazıp hocayı kızdırmayı öylesine istiyorum ki. Ama vazgeçiyorum sonra. Birkaç dakika nefretle bakıyorum ve hiçbir şey yapmıyorum, eğer zorlandıysan yapma diyor bana, hayır yapacağım diyorum.

Sonra defteri elimden alıyor ve ben yine hepinizden nefret ediyorum diye bağırıyorum. Sonra da siz de benden nefret edin diye bağırıyorum hocaya. Tabii öyle bağırmamdan önce şimdi hatırlamadığım bir sürü küçük olaylar oluyor. Sırama geçerken kendimden iyice soğuttuğumu, halbuki durumu düzeltmem ve hocayı dinlemem gerektiğini böylece aramızın düzelebileceğini düşünüyorum ama yine de böyle yaptığıma asla pişman olmuyorum. En arkadaki sırama geçiyorum, sırada mı bağırıyorum hocanın yanında mı emin değilim ama öyle bağırdığım kesin. Şu an en yakın arkadaşlarımdan biri olan Esra dizime yatıyor. Birlikte zombileri konuşuyoruz. Diyaloğumuzu uyandığımda tam olarak hatırlıyordum ama şimdi hatırlamıyorum. Hoca bana dik dik bakıyor ve uyanıyorum.

Kimden: zeynep
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: hiçbiri
Anahtar kelimeler: zombi, okul, sınıf, eski öğretmen, kavga, arkadaş, ceza

Rüyada zombi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada zombilerZeynep merhaba. Gördüğün rüya berbat bir ruh hali içinde olduğunu simgelemekte ki zaten sende bunun farkındasın. Dikkat edersen rüyadaki tüm olaylar ve unsurlar negatif anlam taşımaktalar.

Rüyada zombi görmek genel anlamda çaresizlik, stres altında olmak ve ölü duyguları simgeler. Bu rüyanın derin analizi ise rüyadaki diğer olaylara bağlı olmakla birlikte rüya sahibinin aile yaşamında ve çalışma hayatında yaptığı bazı kötü şeyler ve söylediği yalan sözlerden ötürü pişman olacağına işaret eder, diğer normal kişiler gibi huzurlu ve onurlu bir şekilde yaşamak için bunlara son vermesi gerektiğine rivayet edilir.

Bir büyüğün olarak, seni bu ruh haline iten sebepleri tespit edip, ona göre tedbir almanı, tek başına çözemezsen büyüklerinden destek istemeni tavsiye ederim.

Rüyada zombi görmek konusunda diğer bilgiler

Zombi mezardan kalkmış, dirilmiş ceset demektir. Zombi olmak, zombi olduğunu görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında şu anki bulunduğunuz çevreden kopmayı ifade eder. Zombi saldırısı, Zombiler tarafından saldırıya uğradığını görmek kontrolünüz dışındaki güçler tarafından bunalmış olduğunuza işarettir. Aynı zamanda hayatınızda büyük stres altında çaresiz ve etkisiz halde olma korkularınızı temsil eder. Zombi kovalamak, Zombi kovaladığını görmek etrafındaki çevreden fiziksel veya duygusal olarak soyutlandığını gösterir. Rüyada zombi öldürdüğünü görmek kişinin içinde olduğu çaresizlikten kurtulmak için verdiği mücadeleyi kazandığını gösterir.

“Rüyada Zombi Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda karanlık bir odada kuzenimle beraber korkunç tipte siyah saçlı gözlerinin içi sapsarı bir kız çocuğu gördüm. Ablamlar kuzenimle beni okumaya başladılar, kuzenim artık görmediğini ama benim hala gördüğümü ifade ederken kuzenim beni teselli ederek “korkma geçecek bu bir rüya” demesiyle uyandım, bunun anlamını çıkartamadım, hala rüyanın etkisindeyim ve tek başıma kalmaya cesaret edemiyorum artık.

Nereye baksam o kızı görüyorum, bildiğim tüm duaları etmeme rağmen bu acaba beynimin bana oynamış olduğu bir oyun olabilir mi? yoksa bunun gerçekten bir anlamı var mı ?

Gercek anlamı şu ki sen o kızı cok fazla bilinç altına yerleştirdigin icin her bir yere bakınca seni izliyormuş gibi oluyor bu bendede oluyor mesela ben telefondayım kapının ordan hızlı bir şey geçiyormuş gibi oluyor ama öyle bir şey yok teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir