Rüyada Zombilerden Kaçmak

Rüyada zombilerden kaçmak neye delalet eder?

Merhaba. Rüyamda daha önce ikamet ettiğim şehirlerin birbirine karıştığını hatırlıyorum. İkamet ettiğimiz yerde babamın iş yerine gidiyorum ve babamın daha önce yapmadığı bir işi yaptığını duyuyorum ama ne olduğunu bilmiyorum. İş arkadaşları bunu olumlu karşılamıyor ( muhtemelen borç isteme veya herhangi bir konuda patronlarından yardım isteme) oradan ayrılıyorum eve doğru giderken şimdiki ikamet ettiğim yerde tanıdık simalar görüyorum, ikisi de kız arkadaşlarım. Muhtemelen asansöre biniyoruz, bizim kata kadar çıkıyoruz, ben iniyorum onlar kayboluyor. Tam evin kapısını çalacakken özlediğim, bayağı yakın olduğum bir arkadaşım saklanmış bana sürpriz yapmış beni korkutmuştu. Gezmek için apartmandan tam çıkarken bayağı bir kalabalığın kaçıştığını gördüm, arkamda bulunan kalabalıktan biri arkadaşımın isimini söyleyip “sakın gitmeyin, geliyorlar” diye bağırdı, kim olduğunu görmedim, birisi ağlayarak koştu “baklava dağıtıyordum, herkes birbirini yedi, zombi oldu” dedi. Apartmanın üst katına çıktım, yanımdaki arkadaşım kayboldu, bir zaman zombilerden kaçtık ve en sonunda bir zombi beni yakaladı, mücadele ederken uyandım ( olay akşam üzeri hava tam kararırken gerçekleşti)

Rüyada zombilerden kaçtığını görmek yorumu

Ertuğrul merhaba, gömüş olduğun rüyanın ilk bölümü gerçek hayatında bir kimlik sorunu yaşadığını, kafanın karışık olması nedeniyle kim olduğun, ne yapmak istediğin, nereye ait olduğun gibi bazı sıkıntılar içinde sorgulamalar yaşadığını temsil etmektedir. Rüyada sürpriz görmek veya bir sürpriz yaşamak bilinçsiz duygular ile karşı karşıya olduğunuzu gösterir.

Rüyanın en ilginç bölümü son kısım olup, bu bölüm adeta yukarıda anlatılan sıkıntılardan bir an önce kurtulmadığın takdirde durumun daha da kötüye gideceğini anlatmaktadır. Rüyada zombi görmek genel anlamda çaresizlik, stres altında olmak ve ölü duyguları simgeler. Bu rüyanın derin analizi ise rüyadaki diğer olaylara bağlı olmakla birlikte rüya sahibinin aile yaşamında ve çalışma hayatında yaptığı bazı kötü şeyler ve söylediği yalan sözlerden ötürü pişman olacağına işaret eder, diğer normal kişiler gibi huzurlu ve onurlu bir şekilde yaşamak için bunlara son vermesi gerektiğine rivayet edilir. Rüyada zombiden kaçtığını görmek kişinin karşısındaki bir sorun karşısında çaresiz kalmak korkusu yaşadığına rivayet edilir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir