Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Zombilerin Dünyayı İşgal Ettiğini Görmek

Rüyada zombilerin dünyayı işgal ettiğini görmek ne demektir?

Merhaba, bugün rüyamda eski oturduğumuz ev ile yeni oturduğumuz ev arasında bir geçiş yaşadım. Ve dünyayı zombiler işgal ediyordu. Her tarafta idiler. Ve bir kaç kez uyuyup uyanarak aynı rüyanın devamını girmeye başladım. Eski evdeki zombilerden kurtulmayı başardım, masada yeni elimizdeki zombiler ailemi ve beni zor durumda bırakıyor,  sürekli bir kaçış ve saklanır tabi o anda bunları zombilere belli etmeden yapıyoruz. Sanki onlardanmış gibi davranıyordum yada onlar normalmiş gibi. Rüyamda ikinci dalışımda bana bir sürü 9 rakamı yana yana hatırladığım kadarıyla 9.999.999 yılında olduğumuz ve bunların bir hayal ürünü olduğuna inandığımız sürece her şeyin düzeleceğini söyleniyordu ancak bunu babama anlattığımda inandıramadım.

Her seferinde ailem başka yöne dağılmış oluyordu ve ben onları toplayıp bir araya getiriyordum. En sonunda ise erkek kardeşim katılanın yeniden olacağını öğrendiğimize yanımızda değildi. Bir parktaydı ve biz yüksek bir evde oturuyoruz. Aşağı inip onu ararken buldum kendimi ama etraftaki insanlar ellerinde Kuran bir yere hareket ediyorlardı, korkusuz bir şekilde ters yönden ise zombiler ilerliyorlardı. Ellerinde Kuran olanlara hiçbir şey olmuyor özel polisler onları koruyordu. Bunu fark ederken kardeşimi gördüm ama asansör yoktu ve merdivenle çıktık ancak eve tam girecekken kardeşim bir boşluktan düşüyor gibi oldu ve elimle yakalayıp içeri doğru girdirdim. İçeri girdiğimizde annem ve diğer iki kardeşim evde yoktu. Babam saklandığımız odada ölmüş gibiydi. Yorumlarsanız beni büyük bir yükten kurtarırsınız, lütfen bir açıklık getirin. Bekarım 19 yaşındayım. Öğrenciyim. Ve uzun süredir  üzerimde yaşadığım ve yaşatacağım şeyler hakkında tedirginlik var.

Rüyada zombilerin dünyayı işgal etmesi neye çıkar?

Sema merhaba, gördüğün rüyanın dört ana teması var; rüyada zombi görmek, rüyada dünyanın işgal edildiğini görmek, rüyada dokuz rakamı görmek ve rüyada Kuran görmek daha doğrusu Kuran’ın koruyucu özelliğini görmektir.

Rüyada zombi görmek genel olarak çaresizlik, stres altında olmak ve ölü duyguları simgeler. Bu rüyanın derin yorumu ise rüyadaki diğer olaylara bağlı olmakla birlikte rüya sahibinin aile yaşamında ve çalışma hayatında yaptığı bazı kötü şeyler ve söylediği yalan sözlerden ötürü pişman olacağına işaret eder, diğer normal kişiler gibi huzurlu ve onurlu bir şekilde yaşamak için bunlara son vermesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada dünyanın işgal edildiğini görmek kişinin yaşadığı çevrede, ülkede veya dünyada bazı sıcak gelişmelerin, belki de çatışma ya da savaş gibi olaylar yaşanacağına, bu olaylar karşısında soğukkanlı davranıp, akıl ve mantıkla sorunları çözmek gerektiğine yorulur. Rüyada dokuz rakamı görmek tamamlama ve üretkenlik, yeniden doğuş, ilham ve reformasyon işaret eder. 9 görmek aynı zamanda dünyayı geliştirmek için çalıştığınızı gösterir.

Kuran-ı Kerim insanlığın kurtarıcı ve yol gösterici kitabıdır, rüyada da en hayırlı mesajları verir. Rüyada Kuran görmek bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir. Hasta bir kişinin rüyasında Kuranı Kerimi görmesi iyileşmesi anlamına gelir.

“Rüyada Zombilerin Dünyayı İşgal Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir