Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Züppe Görmek

Rüyada züppe birini görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir okul arkadaşımın doğum günü partisindeyim, parti neşeli sayılır, sadece okuldan kızlar ve bu kızların kız arkadaşları partiye gelmiş yani hiç erkek yok. Sonra sınıfın en gıcık kızı da partiye geliyor. Parti sahibi arkadaşım kulağıma “ben bu kızı çağırmadım ki neden geliyor? kovayım mı bunu” diye sordu bende “yok yapma, büyüklük sende kalsın, bırak kalbini kırma, gerekirse biz haddini bildiririz” diyorum ama bir kaç dakika sonra bu dediğime pişman oluyorum.

Bu şımarık kız züppelik yapmaya başlıyor, üzerindeki bana göre rüküş kıyafetleri bilmem hangi lüks butikten, çizmelerini bilmem nereden anlatmaya başlıyor, işin ilginç tarafı diğer kızlar ağızları bir karış açık vaziyette onu dinliyor. Rüyadan can sıkıntısı ile uyandım, sınıfın züppe kızı rüyama kadar girmişti, bu neye işaret?

Rüyada züppe birini görmek yorumu

Rüyada züppe görmekRüyada züppe birini görmek gerçek hayatta yakınınızda bilinç altında güzel olduğuna inanan, kendini beğenmiş, bazı konularda yetersizlik duygularına sahip birinin varlığının sizi oldukça rahatsız ettiğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda hüzün, hayal kırıklığı ya da ihanet anlamına gelir, umutlarınız ve isteklerini gerçekleştirme konusunda başarısızlık simgeler.

Züppe nedir?

Giyiniş, sözleri, kullandığı dil, düşünceleri ile toplumda gülünç karşılanan hareketleri yapan ve aykırı sayılan yapmacık  ve aşırılıklara kaçan kişi. Züppe terimi ile aynı zamanda zenginliği ile sağda solda hava atıp, kendisi kadar parası olmayanları aşağılayan ve genellikle kendisi kadar parası olmayan kişilere insan değeri vermeyen bozuk kişiliğe sahip insanlar da kastedilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir