Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Zurna Görmek

Rüyada zurna çalmak neye delalet eder?

Rüyamda gece yarısı balkona çıkıp zurna çalmaya başlıyorum ( normal hayatında zurna çalmayı bilmem, bırakın zurna çalmayı elime dahi almamışım) Apartmanda oturan tüm komşularımız balkonlarına çıkıp “oğlum sen manyak mısın? gecenin bu saatinde zurna mı çalınır? senin anne baban yok mu sana dur diyecek? siz ne biçim ailesiniz?” gibi sözlerle bana bağırdılar.

Rüyada birden ne yaptığımın daha doğrusu yaptığım saçmalığın farkına varıp utancımdan kulaklarıma kadar kızardığımı hissettim. Bu neye işaret? neden böyle saçma bir rüya gördüm. 19, erkek, bekar, işsiz.

Rüyada zurna görmek yorumu

Rüyada zurna görmekHikmet merhaba, gördüğün rüya hiçte saçma değil, tam terine çok anlamlı. Keşke hakkında özellikle de içinde bulunduğun ruh durumu hakkında biraz bilgi verseydin, o zaman daha sağlıklı bir açıklama yapılabilirdi. Görmüş olduğun rüya bir öfke patlaması yaşadığını, isyanını haykırmak istediğini temsil etmektedir yani aslında balkona çıkıp bir şeyleri bağırmak, içindekileri birilerinin duymasını istiyorsun ama rüya bunu zurna çalarak ifade ediyorsun.

Rüyada zurna görmek bir süredir içinde bulunduğun stresli durumdan bir an önce çıkmak istediğini belki de bunun için uzun bir süreden beri görmediğin bazı sevdiğin arkadaşların ile bir araya gelip, özlem gidermek, dertleşmek istediğinizi ifade eder.  Rüyada zurna çalmak kişinin kendini ifade etmekte zorlandığını ifade ederken zurna çaldığını görmek bazen de çevrenize duyurmak istediğini bazı düşünceleriniz olduğunu ancak bunları anlatamamanın sizde bir duygusal patlamaya sebep olduğunu gösterir. Rüyada zurnacı görmek bir geçiş dönemini ifade eder, zurna çalan birini görmek rüyayı gören kişi için yalnızlık duygusunda kurtulacağı, kendini daha iyi anlayacak biri veya birileriyle tanışmaya, eski düşünce yöntemlerini bırakıp hayata yeni bir bakış açısıyla bakmaya başlayacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir