Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyalarda Sürekli Bebek Görmek

Rüyada devamlı bebek görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Öncelikle ruh halimi anlatmak mümkün değil zira hayatım çok karışık ve anlatması zor uzun bir hikaye kısaca rüyama geçmek istiyorum.

Dün akşam rüyamda karışık bir şeyler gördüm net olmayan, yani filimden filme atlamışım gibi. Kısaca rüyamda sanki bir çocuk doğurmuşum ama ailemden habersiz gizlemişim, ondan sonra yataktayım yanımda kahverengi küçük sevimli bir köpek var. Yastığımın hemen yanında oda uzanmış sonra ailem sanki ondan rahatsız olmuşlar gibi. Bende içimden bu benim doğurduğum onu atamam diyorum ve çocuğummuş gibi sarılıyorum ve kafamı gövdesine koyuyorum ki asıl rüya başka. Aniden başka bir filme geçiyormuşum gibi halamlardayım, çok kalabalık bir ortam, oraya gelen çocuklardan birine sarılıyorum ve ağlıyorum (çocuk 2 3 yaşlarda yürüyor ) “bu çocuk benim” diyorum kendi içimde ve alıp odaya götürüyorum. Yengem “bırak, buna mecburuz, başka ne yapabiliriz” diyor. Ben ise “hayır ne olursa olsun kafamı da kesseler ne olursa olsun ucunda ölümde olsa ben artık çocuğumdan vazgeçmicem” diyorum ve “artık herkes öğrensin, bu çocuk benim” diyorum.

Tuhaf olan bu çocuk 2 3 yaşlarındaydı, şimdi bebek sanki kollarıma almışım ve süt verecekmişim gibi ve yengem “tamam, odaya gel, hasret gider, süt ver” diyor. Kısaca ben doğum yapmışım, herkesten gizlemişim, yengem bu çocuğa sahiplenmiş, kendi çocuğu diye herkese göstermiş ama asıl olan bu çocuk benim ki, olaylar fazlasıyla karışık ve ruh halim gibi karmaşık, ondan anlatması çok zor oldu, zaten uyandığımda idrak etmekte zor oldu benim için. İşin garibi çocuğa sevgiyle hasretle sarılıyorum, öpüyorum ve çok özlemişim gibi uzak olmamda çok zoruma gidıyor, birde ben rüyamda fazlasıyla bebek, çocuk görüyorum, bu ilk te değil rüyamda çocuk sahibi olduğum ama ilk defa film gibi rüya görüyorum, tabi köpek doğurmam sonra bebeğe dönüşmesi, tuhaf oldum biraz lütfen bana bu rüyanın ne manaya geldiğini söyleyin. Birde bekarım ve öğrenciyim. Bebekleri görmek, çok içten sarılmalarım falan oluyor. Ben artık rüyalarımı kelime kelime araştırmaktansa tümünü anlatım manasını öğrenmek istiyorum, bu siteyi gördüğümde havalara uçtum, lütfen bana bir manasını açıklayın. Şimdiden çok çok teşekür ederim. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada sürekli bebek görmek yorumu

Sevgili okurum,

Senin gibi bilinçli arkadaşlarımızı aramızda görmek bizi mutlu ediyor. Bir teşhisinde çok haklısın; rüyaları kelime kelime ya da olaylara göre açıklamaya kalkarsanız gerçek mesajı bulamazsınız. Bu rüyaları 100 kişiye anlatsanız 99 u evlenmeye, zengin kocaya, çoluk çocuğa yorarlar. Ama “yavru köpek doğurduğunu görmek ne derseniz afallarlar”

Sana kısa ve net bir açıklama yapacağım ve senden gelişmeleri buraya eklemeni rica edeceğim, aksi halde hakkımı helal etmem.

Gördüğün rüyaların ortak mesajı; gerçek hayatında bir başlangıç arefesindesin, hayatının geri kalanını derinden etkileyecek bazı kararlar almak üzeresin ama korkuların, endişelerin var. Özellikle gerçek dostluk, dürüstlük konusunda derin endişelere sahipsin. Sevdiğin, güvendiğin birinden / birilerinden hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorsun. Sen karşındakine sevgi, saygı ve güven veriyorsun ama karşındakinden bunları alamıyorsun veya almak konusunda endişelerin var. Bu olaylar reel yaşamında büyük bir kafa karışıklığı yaşamana sebep olmuş durumda, ama artık sonuca yaklaşıyorsun. Yakında zihnin berraklaşacak ve gerekli adımları atacaksın.

Başarılar dilerim.

“Rüyalarda Sürekli Bebek Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda eski erkek arkadaşımın oğlu olmuş oluyor, çocuğu bayağı bir seviyorum, eski erkek arkadaşımda bize bakıyor. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

Eda merhaba,
Rüyada eski erkek arkadaşını görmüş olman aslında şu anda kendini daha özgür hissedeceğin, seni sıkmayacak bir ilişki arzuladığını temsil eder. Onun oğlunun olması onun gerçek hayatında onun hayatında bol kazançlı, bereketli bir ömür olduğunu işaret ederken senin onun oğlunu sevmen ise çevren tarafından saygı duyulan birisi olduğunu ve güvenebileceğin dostların bulunduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir