Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Arkadaşıyla Beraber Olmak

Rüyamda erkek arkadaşıyla beraber olduğunu görmek ne demek?

İyi günler. Ben rüyamda erkek arkadaşımla beraber oluyordum, sonra birden kız arkadaşımda yanımızda belirdi. Sonra erkek arkadaşım beni bırakıp diğer arkadaşıma geçti. Bunu yazarken tiksiniyorum ama bildiğiniz erkek arkadaşım gözümün önünde kız arkadaşımla birlikte olmaya başladı.

Sonra ben o kız arkadaşımın ağzını burnunu kırdım, öldürmedim ama öldürmüşüm gibi bir his vardı, yok olmuştu, birden onu dışarıya da attığımı sanmıyorum. Bir sürü hakaretler ettim ve erkek arkadaşım buna dayanamayarak kapıdan çıkmaya çalıştı fakat onu göndermedim kapıyı kilitledim. Sonra nasıl olduysa bu unutuldu gitti. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyamda erkek arkadaşıyla beraber olmak tabiri

Değerli okurum görmüş olduğun rüyanın üç ana unsuru var; arkadaşınla beraber olmak, erkek arkadaşının başkasıyla birlikte olması ve diğer kızı dövmüş olmandır. Rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek veya rüyada sevgiliyle birlikte olmak, özel ihtiyaçlarınızın yoğun olduğunu ya da kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi işaret eder.

Rüyada erkek arkadaşının başka biriyle beraber olduğunu görmek aslında sizin arkadaşınız ile ilişkinizde bazı konularda kendini suçlu gördüğünü, bir suçluluk duygusu içinde olduğunu simgelemektedir. Rüyada o kızı öldüresiye dövmüş olmanız ise iç dünyanızda çok gergin olduğunuz bir yaşam evresi geçirmekte olduğunuzu, adeta bir öfke patlaması yaşamak üzere olduğunuzu, öfkenizi kontrol etmeyi başaramazsanız hem kendinize hem çevrenize zarar vereceğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir