Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyamda Görümcemi İstemeye Geldiler

Rüyamda görümcemi istemeye geldiler bu neye işarettir?

Merhaba, Ben Burcu 21 yaşındayım kadın, Evliyim bir çocuğum var. Kocamın ablasını hiç sevmiyorum ve bir kaç kez tartıştık, hatta şu anda konuşmuyoruz. Rüyama gelince, Görümceme görücü geldiler, onu istemeye ama kendisi istemedi, bu ne demektir? Rüyada görümcesini istemeye geldiklerini görmek neye çıkar?

Rüyada görümcesini istemeye geldiklerini görmek neye yorulur?

Burcu merhaba, gördüğünüz rüya, görümcenin uyanık hayatında sizin kendisine rehber olmanızı, yol göstermenizi beklediğini ancak bunu ifade edemediğini işaret etmektedir.

Rüyayı bu açıdan değerlendirirseniz belkide çok şeyler değişecek, yıllarca boşu boşuna birbirinizi üzdüğünüzü göreceksiniz. Bu kanıya nereden varıyorsunuz dersen; rüyada kız istemek, kız istendiğini görmek ya da kız istemeye gitmek hep olumlu güzel gelişmeleri işaret eder.

“Rüyamda Görümcemi İstemeye Geldiler” için 4 yanıt

Evli bir bayan arkadaşımın evindeydim eşi yoktu, kapı çaldı kapıyı görümcesi açtı, arkadaşımın bir dönem ilişki yaşadığı ve o da evli olan beydi gelen. Görümcesi beyi gülen yüzle karşıladı, beyin elinde poşetlerde yiyecekler ve ekmek vardı. Arkadaşım çok mutlu oldu ben de makinaya çamaşır atmaya çıktım, elimdekiler kendi evimde kullandığım temizlik bezleriydi. 40, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor

Elemelem merhaba,
Gördüğünüz rüyadaki olaylar ve unsurlar arasında bir tutarlılık yok, bu rüyanın bir mesaj vermediğini gösterirken alternatif olarak sizin gerçek hayatta bir sebeple önemli bir kafa karışıklığı yaşamakta olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada görümcemi istiyorlarmis ama benim esimin arkadasi diye cekiniyorlarmis söylemeye. Oglan icinden hoslanmis görümcemden. Görümcemde onun hakkinda iyi birisi abdesli namazli diye begenmis. Sonra bunlar benim annemgili vesile olarak onlara söylemis. Sobra bizimkilerde sevinmisler aslinda icinde hep istiyorlarmis. Gercekdede böyle aslinda. Görümcem mantik evliliyi olsun diye onayladi ve sonradan onu tanidikca sevdi. Sonra dügün alis verisi hersey olmus. Dügünleride ilahili dügün cok guzeldi. Acaba bunlar cidden böyle mi düsüncedeler?
Simdiden cok tesekkürler sayin admin”

Merhaba ben Hüsniye evli iki çocuk annesiyim 23 yaşındayım rüyamda gorumcesinin istendiğini gördüm yemek yenildi çok kalabalık ama sesiz bir kalabalık sadece damat yoktu evli gorumcemin eşi bana hazırlan eşyaları getirmeye gidecez yani çeyizi ben tm dyom sonra hiç sevemediğim amcamın oğlundan slm verip sonra ayakkabısını isteddim işim bittikten sonra geri verdim bu arada eşide ayran yada cacık yapıyordu sonra ben yola çıktım çeyizi getirmeye araba gitmişti yürümek zorunda kaldım ve önümde çok güzel küçük bir çarşı çıktı herşey vardı içinde ben sadece balık kraker ve halley aldım geri döndüğümde gorumcemin eşi bana sen neredeydin biz herşeyi getirdik ama sen yoktun deyerek bana ses tonuyla çıkıştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir