Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyasında Birini Sık Sık Görmek

Rüyasında birini sık sık görmek neye delalet eder?

Üç yıl önce sadece bir kere gördüğüm bir insanı geçen sene rüyamda gördüm ve ardından gerçek hayatta da fazla denk gelmeye başladık. Bu kişiyi rüyalarımda sık sık görmeye başladım. Rüyamda gördüğüm her seferinde gerçek hayatımda kötü bir şey oluyor. Ardından hemen hemen aynı gün kişiyi gerçekte görüyorum ve iyi bir haber alıyorum. Bu düzen yaklaşık bir yıldır var. Ama halen gerçekte bir konuşmamız olmadı. Rahatsız olduğum nokta ise rüyamda genelde evli oluyoruz. Ama bir aşk evliliği değil zorunluluk var ortada. Rüyalarımın hepsinde farklı bir duygu var, kimi rüyamda azarlıyor beni, kimi rüyamda ise bir durumdan dolayı beni teselli ediyor.

Rüyalarım fazla gerçekçi oluyor ve etkisi kolay geçmiyor. Kişi okuduğum bölümde bir sene önce asistanlık yapmaya başladı ve ben aynı ortamda bulunduğumuz zaman rahatsız oluyorum ve istemeden onun olduğu ortamdan ayrılmak istiyorum. Rüyalarımı yorumlayıp bu durumdan nasıl kurtulabileceğime dair bir tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

yaş : 23
cinsiyet : bayan
medeni durum : bekar
meslek : üniversite öğrencisi
ruh halim : biraz yorgun olsam da genelde mutlu olmaya çalışırım.

Rüyasında birini sık sık görmek neye yorulur?

Rüyalarınızın makul ve mantıklı bir açıklaması yok. Ancak sürekli tekrarlaması önemli bir mesaj verdiğini ya da mesajı sizin anlamadığınızı gösterir. Bu rüyalar tekrarlanır ve sizi rahatsız etmeye devam ederse lütfen bir uzman psikolog desteği almaktan çekinmeyin.

“Rüyasında Birini Sık Sık Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, yardımınız için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Sevdiği kızı devamlı rüyada görmek
Hocam sık sık rüyada sevdiğim kızı görüyorum, bir keresinde sınıftayız en son o geliyor telefonunu veriyor, şarj aletiyle takmamı istiyor. Sonra bir başka çocuk ona “aşkım” diyor oda ona. Ne anlama geliyor? bekarım öğrenciyim yaş 22.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir