Kategoriler
Hayvanlar

Rüyasında Parmakta Örümcek Görmek

Rüyasında parmakta örümcek açıklaması nedir?

Sayın admin , Dün gece ilk kez anlam veremediğim bir rüya gördüm. çok sık rüya görmem açıkçası. rüyam şöyledir. Rüyada uyuyor haldeyim ve uykumdan hafif bir sızı ile uyanıyorum. uyandığımda sızının geldiği tarafa yöneliyorum, sağ ayak baş parmağıma bakıyorum kocaman bir örümcek, koyu yeşil ile siyah arası bir tonda rengi var. Örümceği bir sürü de ayağı var, ayağıma sarılmış bir vaziyette görüyor ve ürküyorum. ancak bir şeyler yapmam gerekiyor diyorum ve cesaretimi toplayıp elime alıp onu da incitmeden atmaya çalışıyorum, bir bakıyorum diğer ayağıma gidiyor bu sefer.

Oradan da yine ürküyorum ancak yine diyorum ki “öldürmeyeyim günahtır”. bu sefer elime bir peçete alıyorum ve o şekilde alıyorum ,bu sefer zorlanıyorum ayağımdan çıkarmaya onu çok sıkı sarılmış. zorluyorum ve elime alıyorum. o an hissettiğim ise ayakları çok sert ve kalın. buna bile ürperiyorum ve nihayetinde atıyorum onu bahçeye. o anda da gerçek hayata uyanıyorum. ter içindeyim. Lütfen değerli yorumlarınızı benimle paylaşabilir misiniz? İyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla

Kimden: sudacan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: örümcek görmek, ağrı duymak,

Rüyada örümcek ısırması nasıl yorumlanır

İlk bakışta ürkütücü gibi görünen ancak alında size güzel haberler veren bu değerli rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Evde örümcek, Örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Rüyada örümcek ısırması, örümcek sokması, örümceğin ısırdığını görmek gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyasında Parmakta Örümcek Görmek” için 4 yanıt

ruyamda ufak siyah bir tane orumcek gordum hep benim ustumdeydi kaciyorum onu ustumden atmaya calisiyorum ama o agiyla gene geliyor. ne anlami oldugunu soylermisiniz.

Bende rüyamda çok büyük siyah bir örümcek gördüm. Oğlumum odasında camda duruyordu. Ayrıca birde daha kucuk el kadar bir orumcek gordum benden kaciyordu ve cok hizliydi .Acaba nedir yorumları dersiniz?

Ruyamda büyük mavi örumcek gordum, once elimde bir dal parcasina konmus halde sonra elime dogru gelip isaret parmagima sarilip kaldi, onu oradan alip atmaya calistim kopmadi, elimi surdugumde cok yumusak tüylerini hoş ettim, bana hoş bir his verdi ama onu oradan koparmak istedim, kopmadi ve çok korkuyorum bir yanda da.

Rüyanız çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız, sonunda huzur bulacağınız bir haber alacağınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir