Kategoriler
Fal Kehanet

Şans Konusunda Tarot Bakımı

Şansız dönem bitecek mi tarot yorumu

Şuan yaşamınızda var olan sıkıntılardan dolayı daralmış ve bunalmışsınız, etrafınızdaki olup biteni bile görecek durumda degilsiniz, kartlarınız eger böyle davranmaya devam ederseniz bu sıkıntıları kalıcı hale getireceginiz yönünde sizi uyarıyor.

Kendinizi olaylardan ve insanlardan soyutladıgınız görünüyor, bu sizin kendi tercihiniz olayları birazda siz zorlaştırıyorsunuz, enerjiniz şuan da negatif yönünde biran evvel kendinizi toplamalı enerjinizi pozif şekilde kullanmalısınız.

Düşünce tarzınızın dışında deneyimler yaşadıgınız söz konusu, bu yüzden şansız oldugunuzu düşünüyorsunuz ancak şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz, öncelikle hayata ve yaşananlara karşı bu tutumunuzu degiştirmeli, kendinize yeni bir yön ve yol çizmelisiniz.

Kayıplar yaşadıgınız bir dönemden geçtiginiz görünüyor, güçlüklere karşı dayanma azminizi göstermelisiniz. Biraz aceleci ve sabırsız davranıyorsunuz, olayların hemen olmasını istiyorsunuz, olmassa asabi ve kırıcı olup isteklerinizden hemen vazgeçebiliyorsunuz, gerek iş yaşamınızda gerek özel yaşamınızda bu davranışlarınızdan dolayı kaybediyorsunuz.

Geçmişte yaptıgınız hataların sonuçlarıyla yüzleşmekten kaçmayın, dürüst davranın problemlerinize dogru ve akılcı çözümler bulabilirsiniz. Kendinize biraz vakit ayırmalısınız, fiziksel degişimler yaratabilirsiniz, Yeteneklisiniz bu sayede bir iş anlaşması yapabileceginiz görünüyor, başarı ve takdir alacaksınız.

Geleceginizle ilgili planlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz, kaderci davranmamalısınız isteklerinizi biran önce ele alıp yola koyulmalısınız, önünüz açık girişimci yapınızı kullanabilirsiniz. Hayatınızla ilgili bir karar aşamısına geldiginizi, seçim yapmak zorunda oldugunuzu haber veriyor kartlarınız.

Gelecek yaşamınızda hedefleriniz ve isteklerinizin uzun vadede gerçekleşecegi görünüyor, bu süreçte kendinize olan güveniniz artacak parasal olarak ta rahatlayacaksınız, ancak kartlarınızın size tavsiyesi kendinizi ve düşünce yapınızı yenilemeniz yönünde istikrarlı olmalısınız. Şanssız degilsiniz sadece önünüze gelen fırsatları iyi degerlendirirseniz şansınızın ne kadar açık oldugunu sizde göreceksiniz.

“Şans Konusunda Tarot Bakımı” için bir yanıt

doğum  tarihi :27.11.984
doğum saati:öğleden sonra  3
cinsiyeti :bayan
bekar
işsiz
aksarayda yasıyorum
tarotta merak ettığım konu iş durumu özellikle önemli ve çok şansız olduguma ınanıyorum. şans konusunda tarot bakımı istiyorum

sıtenızı facebook sayfamda arkadaşlarıma  onerdım 

lutfen tarot falıma bakın

7 – 10 – 12 – 15 – 38 – 41 – 58 – 62 – 69 – 75

Pınar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir