Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Serada Sevdiği Kişiyi Görmek

Serada Sevdiği Kişiyi Görmek Neye Çıkar?

Merhaba, 22 yaşındayım, bekarım, öğrenciyim, ruh halim genel olarak stresli. Daha önce hiç buradan rüya göndermedim bu ilk olacak. Bir rüyamı yazacağım bu rüyayı 2012 yılının 12 şubatta gördüm. Daha önce gönderdiğim yerler sürekli bilinçaltı rüyası dediler ama ben kesinlikle bilinçaltı olduğuna inanmıyorum ki ben her rüyaya böyle inanmam, çünkü rüyayı görmeden önce hayırlı olup olmadığını merak ederek uyumuştum, aslında bu istiharede değil samimi bir şekilde dua okuyup yatmıştım ve ilk seferimde şu rüyayı gördüm.

Rüyamda ailemle bir sera içindeyiz, sera yaklaşık 500 m2 lik bir yerdi, içinde domates fidanları vardı, fidanların boyları 50 santim kadardı. Ailemle birlikte seranın içinde ilerlerken karşımda o zamanlar pek sevmesem de şimdi sevdiğim kişi duruyordu, elinde incecik sarı bir su hortumu ile geçeceğim yerlere su püskürtüyordu, kendi kendime sevdiğim kişinin burada ne aradığını merak ederek sevdiğim kişiyi izlemeye başladım. Sonra bir anda arkama döndüm ailem hala seranın içinde mi diye bakınırken babamın 4 veya 5.ci araya küçük tuvaletini yaptığını fark ettim, o kadar sesli yapıyordu ki seranın diğer ucuna kadar duyuluyordu. Sonra bir anda ailem seranın içinden gitmişlerdi, serada ben ve sevdiğim kişi kaldık ve yanına gitmeye başladım, tam seranın kapısında bekliyordu. Yanına gelince su püskürttüğü yere basmadan hemen yanına geçmiştim, kendi kendime “nasıl oldu da bu kadar çabuk ve ayağımı kirletmeden geçtim” dedim. Artık sevdiğim kişinin yanında duruyordum ama sevdiğim kişinin durduğu yer yeni sıvası yapılmış bir oda, odanın ortasında derme çatma bir çeşme vardı, sevdiğim kişiyle bir şeyler konuşmaya başladık ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum.

Sonra ben odadaki küçük çeşmeden abdest almaya başladım, tam abdestimin ortasında teyzem böldü ve çekilmemi kendisinin abdest alacağını söyledi. Ben ısrarla abdesti bitirdim ama bir baktım ki bütün vücudum kıyafetlerim baştan aşağıya ıslanmış, sevdiğim kişi elinde tertemiz beyaz bir havluyla abdesti bitirmemi bekliyormuş, bana havluyu uzattı alıp almamakta çok tereddüt etsem de (ailemi göz önüne alarak) havluyu aldım ve elimi yüzümü kuruladım ama kıyafetlerimin hala ıslak olduğunu söyledim, sevdiğim kişi ise “hadi güneşe çıkalım o zaman” dedi, tam güneşe çıkmaya hazırlanırken bulunduğumuz yerin birkaç basamak aşağısında ailemin beklediğini gördüm, sevdiğim kişiye ailemin beni gördüğünü ve önlerine çıkmak istemediğimi söyledim. Sevdiğim kişi bu sefer elimi tuttu beni zorla ailemin önüne yani güneşin bulunduğu yere çekti, ben utanarak güneşte kurulandım ama ailemde beni izliyordu, sürekli ailemin bana kızacaklarını ve ne cevap vereceğimi düşünürken sevdiğim kişi elimi daha sıkı tutup “seni hiçbir zaman bırakmayacağım” dedi.

Annem bana sürekli gülümsüyordu arkandayım kızım der gibi, babam ve erkek kardeşim bana nefretle bakıyorlardı, bende aileme rağmen sevdiğim kişinin elini tuttum güneşte öylece kaldık, ailem beni orada bırakıp gittiler (gerçek hayatta ben bu kişiyi sevsem de tek kelime etmedik ailem yüzünden, onu istemiyorlar, gerçek hayatta da zaten sevdiğim kişinin ailesi beni istiyor.)

Bu rüyayı gördükten birkaç yıl sonra nedendir bilmem sanki rüyam yavaş yavaş gerçekleşiyor gibi, çünkü hissediyorum uzun oldu farkındayım ama gerçekleşeceğine inandığım ve tabiri merak ettiğim bir rüya bu. İyi günler, şimdiden sabrınız ve yorumunuz için teşekkürler.

Sevdiği Kişiyi Görmek Serada Tabiri?

Kübra merhaba, rüyada sera görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada bir seraya girmek ya da bir serada olduğunu görmek kişinin düşlediği basit şeyler olduğunu, mutlu olmayı hak ettiğini ve bir gün özel birisiyle buluşacağını gösterir ve onun serada olması işte bu yüzden buradasın manası taşır. Yaşam sevincini, çıkarlarını ve görüşlerini biriyle paylaşmak, birlikte gülmek, ağlamak ve birlikte olup kendini iyi hissetmek istediğini ifade eder. Rüyada sevdiği kişiyi görmek ise rüya sahibinin kendisiyle barışık bir ruh haline sahip olduğunu, sevmeyi ve sevilmeyi bildiğini, sevilmeyi hak ettiğini gösterir.

Buraya kadar olan bilgiler ön açıklama mahiyetinde idi. Bundan sonrasında serada gelişen olaylar büyük ihtimalle hedeflerine ulaşmak için bazı zorlukları aşman gerekeceğini, bazen sana engeller çıkaracak kişiler olacağını ancak pes etmeyip, inandığın yolda ilerlediğinde her şeyin sonun hayırlı olup, aradığın huzur ve mutluluğu yakalayacağını temsil etmektedir.

“Serada Sevdiği Kişiyi Görmek” için bir yanıt

Yillardir hatta ortaokul yillarindan beri hep ayni ruya tekrarliyor. Surekli olarak ruyalarda kendimi ilk asik oldugum cocuga sevdirmeye calisirken goruyorum. Gercek hayatta En son evli oldugum erkekten ayrildim. Tekrar bana donmesini istedim ama donmedi. Hala uzuntusunu yasiyorum. Ve ne zaman uzulsem hep ayni ruyayi goruyorum. Yas 33 bayan beslenme uzmani eski iliskisini yeni bitirmis.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir