Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Sevdiği Oğlanı Rüyada Görmek

Sevdiği oğlanı rüyada görmek ne demektir?

Selam ben Melek. Rüyamda sevdiğim oğlanı gördüm, beni bir yerde bekliyordu ama nerede olduğunu bilmiyordum ve göremedim de, sonunda buluştuk bana önce bir kızdı geç kaldım diye, sonrada beni sevdiğini söyledi ve alnımı öptü. Alnımdan öperken bir kız geldi “yapma yapma” diye bağırdı, bana “o seni sevmiyor sadece beni seviyor” dedi ve ağlayarak gitti, ben o anda ne yapacağımı bilmiyordum çok şaşırdım ve üzüldüm.

Aklımda bir sürü soru işareti oluştu, beni seviyor mu sevmiyor mu diye, gerçekten de o soru işaretleri var zaten, beni seviyor mu sevmiyor mu bilmiyorum, bu rüyanın anlamının ne olabildiğini birisi biliyorsa lütfen yorum olarak bana yazın.

Kimden: Melek
Cinsiyetiniz:Kadin
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:Ögreciyim
Şu anki ruh haliniz: Öfkeli
Anahtar kelimeler: alın öpmek

Sevdiği oğlanı rüyada görmek neye yorulur?

Melek merhaba,

Rüyada sevdiği kişiyi görmek, sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi yani kendiniz ile barışık olduğunuzu, kendinizle küs olmadığınızı belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Sevdiği Oğlanı Rüyada Görmek” için 2 yanıt

Ben cemre rüyamda sevdiğim kisiyle evlendigimizi gördüm, annesi evlenmemizi istemiyor ama sevgilim karşı cikiyor ve bana evlenme teklif ediyor.

merhaba adım ırmak dün rüyamda sevdiğim kişi ile kavga ediyordum 2 veya 3 kez kavga edip barışmıştık sonra çok samimi olduk ne demek oluyor lütfen yorumlarmısınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir