Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Sevgili İle Aynı Rüyaları Görmek

Sevgili ile aynı rüyaları görmek neye delalet eder?

Sevgili ile aynı rüyaları görmekSevgilimle rüyalarımıza bazen aynı görüyoruz bizim evdeyiz babaannem hamur işi falan yapıyor, mutluyuz, gülüyoruz ona anlattığımda oda aynısını gördüğünü söylüyor. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Sevgili ile aynı rüyaları görmek açıklaması

Değerli kardeşim, aralarında güçlü bağlar olan insanlar aynı rüyaları görebilmektedirler ve bunun bilimsel açıklaması henüz yapılabilmiş değildir. Özellikle baba ile kız, anne ile erkek evladı, karı koca evli çiftler ve sevgili çiftler arasında bu durum daha fazla ortaya çıkabilmektedir. Sevgilin ile bazen aynı rüyaları görmeniz aranızda güçlü bir bağ olduğunu gösterir ve başkada bir şey söylenemez.

Rüyada babaanne görülmesi genel olarak güçlü aile bağlarına, uzun ve sağlıklı ömre, işlerin yolunda gitmesine, durumu bozuk olan bir kişinin yaşamının düzen girmesine, maddi sıkıntı çeken birisi için alacağı bir maddi destek ile maddi durumunun iyileşip borçlarını ödeyeceğine ve arkasından ummadığı zenginliğe kavuşacağına, hasta bir insanın sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada hamur işi yemekler görmek veya yemek çok makbul rüyalardır ve normal yaşamda çevrenizden, çalışıyorsanız amirlerinden, öğrenciyseniz öğretmenlerinizden büyük bir takdir alacağınıza işarettir.

“Sevgili İle Aynı Rüyaları Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda sevgilimle eşimin telefonda konuştuğunu gördüm. Sohbet ediyordular. Ben de kapi arkasindan onlarin ne konuşduklarini dinliyordum.Ve anladim ki benimle ilgili bir şeyler hakkinda konuşuyorlar.Esim ondan benimle ilgili sorular soruyordu.O da cevapliyordu.Ve ben de onlari dinlerken bilmem neden amma çook heyecanliydim. Ve bir az da sanki özlem duyuyordum. Sizce bu neye işaret ediyor? Açıklamasi ne ola bilir?. Evliyim, çocuklarim var. 29 yasindayim.

Sona merhaba, gördüğünüz rüya hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini işaret etmekte ve bu durum yüzünden kafa karışıklığı yaşadığınızı göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir