Kategoriler
Fal Kehanet

Sevgilimle Barışacak Mıyım, Evlilik Gözüküyor Mu – Tarot

Sevgilimle barışacak mıyım, evlilik gözüküyor mu – tarot yorumu

İnançlarınıza ters düşen durumlarla karşılaşabilirsiniz, tartışmalara, tahriklere kapılabilirsiniz. zaaflarınızın kullanılmasına izin vermemelisiniz. Kartlarınızda yeni risklere gireceğinizi, kararlarınızı netleştirmeniz gerektigini, geleceginize dogru bir adım atmanız için sizi istikrarlı olmaya davet ediyor falınız.

Kendi dünyanıza çekilip, kendinizi dış dünyaya kapattığınız görünüyor, ancak bu zamanı kendinizden memnun olmadığınız tarafları degiştirmeye harcayabilirsiniz. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz bir olay var, ilşkinizi saglam temeller üzerine atacagınız görünüyor.

Falınızda evlenme isteğinizin oldugu söz konusu, hayallerinizin olması için sezgilerinizi ve mantıgınızı kullanmanızı tavsiye ediyor kartlarınız. Gerçek yaşama dönmelisiniz, ayaklarınız saglam yere basmalı isteklerinizi gerçek bir zemin üzerine kurmalısınız.

Maddi anlamda sıkıntılı günlerden geçeceksiniz, bu dar boğazı aklınız ve çabalarınız sonucunda kolayca atlatacaksınız, kendinizi biran önce işinize vermelisiniz unutmayın yapmak istediklerinizi çalışarak daha kolay elde edeceginizi biliyorsunuz.

Gelecekle ilgili planlarınızı netleştirdiginiz taktirde önünüz açık, başarı sizin elinizde. Siz aslında yetenekli bir insansınız, aldığınız ve üstlendiginiz bütün işleri başarıyla tamamlıyorsunuz, takdir edileceksiniz olumlu yapınız sizi aranılan biri haline getiriyor.

Duygusal açıdan kendinize çok yükleniginizi söylüyor kartlarınız, buna sebep karşınızdaki kimsenin davranışları onunla konuşabilir ve net olmaya davet edebilirsiniz. Geleceginizde alacagınız tüm kararlarınızdan emin olmanız gerekiyor, ilk önce kendiniz net olmalı sonra bunu karşı taraftan talep etmelisiniz. ancak bu sayede özel yaşamınızı netleştirebilir önünüzü daha net görebilirsiniz.

Sevgilerimle. Mina.

“Sevgilimle Barışacak Mıyım, Evlilik Gözüküyor Mu – Tarot” için bir yanıt

adı: sinem
doğum tarihi : 18.02.1989
doğum saati: sanırım sabah 4 5 civarı emin değil..
medeni hal: bekar
ŞEHİR : İSTANBUL
NUMARALARIM : 8,11,17,22,48,74,3,8,24,,10,1
SORUM: SEVGİLİMLE DEVAMLI AYRILIYORUZ BARIŞIYORUZ VE HEP 8 AY SONRA BARIŞIYORUZ, 4 SENEDİR BÖYLE GİDİYO.. BARIŞACAKMIYIZ? ARAYACAKMI? EVLİLİK GÖZÜKÜYOMU ? ayrıca hayatında başka biriside mi var? TEŞEKKÜR EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir