Kategoriler
Fal Kehanet

Sevgilimle Evlenebilecek Miyim – Tarot Bakımı

Sevgilimle evlenme konusunda tarot bakımı

Olaylar karşısında kontrolünüzü kaybederek yenilgiye uğrayabilirsiniz. Çünkü düşünceleriniz kontrolünüz dışında yönleniyor ve bu nedenle duygularınızın dengesi bozuluyor. Amaçlarınızı kaybetmekte ve bu konuda izlediğiniz yoldan ayrılmaktasınız. Olaylara karşı zayıf kalmanız nedeniyle kendi kendinizi harap edici koşullar yaratmaktasınız. Daha fazla disiplinli olmalısınız ve düzeninizi bozan davranışlarınızı ciddi bir şekilde incelemelisiniz. Bu kartın ters çıkması bir yetersizlik ve dengesizliği işaret eder ve bu nedenle kendi kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.

Kendinize güvenmelisiniz hatalı bir iş veya aklınızdaki garip fikirleri unutup hayatınıza yeni bir başlangıç yapmanız gerekir.

Gelişen kimi olaylara karşı hazırsızlık yakalanabilirsiniz. Ayrıca bu kart sürpriz bir haber ve bir hastalığın habercisidir. Dikkatli olun

Size sans getirecektir. Birlikteliklerinizin verdigi mutlululugu ve huzuru anlatir. Sevgide artma kendini her yönüyle gösterir. Büyük bir askin belirtisi, hatta aileye katilacak bir bebegin habercisidir. Sezgilerinize güvenin. Dogru yolu, içgüdülerinizin rehberligi sayesinde bulubilirsiniz.

Korkularınızdan kurtulacaksınız. Düşmanlarınızın ve bencil ihtiyaçların üstesinden geleceksiniz. Artık karşınızdaki kişinin tatsız rolünü sürdürmesine izin vermeyeceksiniz. Hırs ve sahip olduklarınızla ilgili derslerinizi aldınız. Kendinizi çıkarcı insanlara ve ilişkilere karşı koruyabileceksiniz.

Kupa ikilisi yeni, sempatik bir tanismanin habercisidir. Sevgi dolu bir alis verisin gerçeklesecegi ortamlara gireceksiniz. Bu karsilasma sizi barisa aska, veya flörte, çok sevimli insan topluluguna ya da bir is arkadasi çevresine götürebilir.

Partnerinizle beraberliginiz sizin veya onun ailesinin bir ferdi tarafindan onaylanmiyor. Hareketleriniz sürekli kontrol altinda ve izleniyor. Bu konuda dikkatli olmaniz gerekiyor. Harcamalariniza dikkat etmelisiniz. Parasal yönden sikintiya girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir