Kategoriler
Fal Kehanet

Sevgilimle Evlenebilecek Miyiz – Tarot Bakımı

Sevgiliyle evlenme konusunda tarot bakımı

Şu anki yaşamınızda maddi krizlerden geçtiginizi, parasal anlamdaki sıkıntılarınızın sizi yapmak istediklerinizi ertelemenize sebep oldugunu söylüyor kartlarınız. İlişkinizle ilgili bir karar alabilirsiniz, hızlı bir şekilde gelişen olaylar ve haberler var. Kendi iç dünyanızda bir şeylere kendinizi üzdügünüzü söylüyor kartlarınız, özlem duydugunuz olaylar yaşamak istediginizi, buna sebep yaşamış olduklarınızdan daha çok yaşayamadıklarınız gibi görünüyor.

Gerçeklerle yüzleşebilir, karşı tarafla bir tartışma yaşayabilirsiniz. yerine getirilmeyen bir sözle karşı karşıya kalabilirsiniz. Size karşı taraftan gelecek bir davet var, bu aynı zamanda bir barışma teklifi ancak kartlarınız sizi uyarıyor, inandıklarınızdan ve kendi dogrularınızdan asla vazgeçmemelisiniz.

Kartlarınız yaşanan tartışmalardan sonra bir barış olacagını, birlikteliginizin verdigi mutlulukla ilşkinizi bir ileri boyuta taşıyacagınızı, sevginizin artacagını haber veriyor. Yaşamınızda hızla ilerleyip basamakları kolayca çıkacaksınız. aldıgınız kararlar size olumlu ve pozitif yönde geri dönecek, hoş süprizler var bir hediye alabilirsiniz.

Parasal anlamda şuan elinizdekilere sıkı sıkı sarıldıgınız görünüyor, hırslanacaksınız ve parasal anlamda ilerleme kat edeceksiniz. kendinizi sevindirebilir hediyeler alabilir yapmak istediklerinizi bir sıraya koyabilirsiniz. İş yaşamınızda bir tartışma yaşayabilirsiniz, çevrenize dikkat etmelisiniz siz göze gelen birisisiniz. başarılarınızı çekemeyenler var.

Gelecek yaşamınızda, düşüncelerinizi yeniden gözden geçirecek,eski bakış açınızı değiştireceksiniz. gereksinim duydugunuz destegi kendinize en yakın hissettiginiz kişiden alacaksınız.

“Sevgilimle Evlenebilecek Miyiz – Tarot Bakımı” için bir yanıt

Merhaba,

dün göndermiş olduğum mesajı bulamıyorum cevabıda gelen mesajıda yardım eder misiniz? dünkü mesajımda erenle evlenece miyim başlığı vardı.
yine size tekrar bilgilerimi gönderiyorum.
sevgilimle evlenebilecek miyiz? ne zaman?

dilek
27/08/1980
öğle ezanında doğdum
izmirde yaşıyorum
bekarım
7 3 12 22 33 66 77 19 27 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir