Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Şeytana kul olmak

Şeytana kul olduğunu görmek neye çıkar?

Rüyamda evimizin yanındaki parkta koşuyorum, burası içinde dev gibi ağaçlar olan bir büyük park ve çevremde kimseler yok, yani tek başıma koşu yapıyorum. Biraz dinlenmek için büyük ağaçlardan birinin dibine çömelip, sırtımı ağaca dayayarak oturyorum. O sırada yanımda hayatımda hiç görmediğim kadar güzel ve çekici kadın ortaya çıkıyor, adeta şok geçiriyorum, elim ayağım tutuluyor, ağzım tutuluyor, kadına kilitleniyorum. Kadının süzülerek içime girdiğini, içimi yaktığını hissediyorum ve başka bir boyuta geçtiğimi düşünüyorum. Anlıyorum ki artık bu kadın beni ele geçirdi. Ben ilk başta onun cin olduğunu düşünebiliyordum ve bildiğim duaları okumaya çalıştım ama beni tamamen ele geçirince artık dua okuma gücümün de kalmadığını anladım. Kadın beni ele geçirince kendisinin aslında şeytan olduğunu ve artık ona hizmet edeceğimi, onun kulu olduğumu söyledi. Şeytana kul olmak zoruma gitmişti ama elimden bir şey gelmiyordu. O anda annemin sesiyle uyandım, uykumda çığlıklar atmışım, annem kabus gördüğümü düşünerek beni uyandırmış. Bu rüyadan ne anlam çıkarmalıyım? 19, erkek, bekar, öğrenci.

Şeytana kul olmak neye yorulur?

Selim merhaba, aslında parkta koşman ve orada gördüğün büyük ağaçlar sıkıntıların biteceğini, önünde sana büyük mutluluklar verecek gelişmelerin beklediğini işaret ederken birden bire kadın kılığına girmiş şeytanın ortaya çıkması, içine girmesi ve seni ele geçirmesi aslında senin hedeflerine ulaşmak için doğru olmayan bir şey yaptığını ya da yapmayı aklından geçirdiğini temsil etmektedir. Rüyanın ana unsuru olan şeytana kul olduğunu görmek ise doğru olmayan bu şey sonucu ya da bunu yaparsan hayatının alt üst olacağını, iyiye giden şeylerin aniden kötüleşeceğini ve hayatında felaket derecesinde hasar yaratacağını ifade etmektedir.

Şeytana kul olmak terimi günlük hayatta büyücüler için kullanılır. Şeytanın ele geçirdiği büyücü kuluna verdiği en önemli sıfat kuşkudur. Şeytana kul olan kişi her şeyden kuşkulanır. Hiç kimselere güvenemez, inanmaz. Şeytan büyücü kişinin kalbine kuşku duygusunu öylesine yerleştirir ki, büyücü çalışırken sürekli şeytanı anar, öne tevessülde bulunur ve ona yönelmek ihtiyacını çeker. Bu da büyücünün şeytan ile olan bağını güçlendirir. Büyücü, sürekli olarak şeytanı zikreden, şeytanı kalbinden, beyninden ve fikrinden çıkarmayan, şeytana kul olmuş aşağılık bir insandır.

“Şeytana kul olmak” için bir yanıt

Ben rüyamda önce gavs hazretlerini gordum, ardindan peygamber efendimizi, sonra cok sevindim gulmeye basladim, gozlerim doldu, hemen ardindan seytan geldi beni sıkmaya başladı, lütfen cevap verebilir misiniz? tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir