Kategoriler
Doğa Rüyaları

Şiddetli Yağan Yağmur Görmek

Rüyada şiddetli yağmur yağması neye işarettir?

Rüyamda annemlerin evindeyiz, dışarıda deli gibi yağmur yağıyor. Deniz eve yakın. Deniz tasıyor, evin içi su doluyor, herkes dışarı kaçmaya çalışıyor. Dışarı çıkınca yumruk büyüklüğünde dolu yağıyor, sonra duruyor, su çekiliyor. Eşim ve kardeşimle yolumuza devam ediyoruz. Orman gibi bir yerden geçiyoruz bir piknik eğlencesi var gibi. Köpekler var her yerde yüzlerce, köpekler birbirlerini yiyor. Herkes tiksine tiksine pikniğini yapıyor. Yine yolumuza devam ediyoruz, evime geliyoruz.

Evde eşim rahatsızlanıyor, ben hiç ilgilenmiyorum. Bir şey lazım oluyor o anda bana ve eski nişanlımın damında olduğunu hatırlıyorum. Oraya gidiyorum damdan alıyorum. Sonra nasıl olduysa çıktığım yer kayboluyor orada kalıyorum. Nasıl ineceğim diye düşünüyorum. 5 sıra tuğlayı kırıyorum, dışarı çıkabilmek için ama yetmiyor, birde ses çıkardığım için eski kaynanam uyanıyor. Dama geliyor bende uyuyor numarası yapıyorum, yatak var orada. Geliyor yanıma hiç bir şey olmamış gibi ( o zaman ben yine eşimle evliyim) “hadi kahvaltı hazır” diyor, sert bir ifadeyle. İniyorum aşağıya.

Eski nişanlım uyanıp gelip beni sofrada görünce oda hiç bir şey olmamış gibi arkamdan sarılıyor. Zayıflamış hint fukarası gibi kalmış, bir ilaç kullanıyormus, niye kullandığını soruyorum, “senden sonra ilaçsız yaşayamaz oldum” diyor. Sarılıyorum sıkı sıkı. Bu arada eşim hastanede yatıyor, biran önce gitmem gerektiğini hatırlıyorum. Nişanlıma söylüyorum, “seni seviyorum ama eşim o benim, evliyim ben o adamla ve yanında olmalıyım” deyip çıkıyorum. Eşimin yanına geliyorum. Tam girecekken bir arkadaşıyla konuşuyor, içeri girmiyor gizlice onu dinliyorum. “tüm kızları ara Mehmet hastaymış, arayın sorun de, arasınlar, eşimde çatlasın” diyor. Duyuyorum bunu, gidiyorum yanına, “ayıp bu yaptığın” diyorum. “napayım beni başka türlü kıskanmıyorsun” diyor. Sonra uyanıyorum. lütfen bu rüyamı bana yorumlayın. Her gün böyle garip garip rüyalar görüyorum. 23 yaşında evli bayanım.

Rüyada şiddetli yağmur görmek yorumu

Merve merhaba,

Rüyanızdaki unsurlar birbiri ile çok uyumsuz, bu durum gerçek yaşamınızda zihninizi allak bullak etmiş bir durum yaşadığınızı, kafanızın çok karışık olduğunu, bazı sorunların adeta çözülemez olduğuna kendinizi inandırmış olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyalarda şiddetli yağmur görülmesi, hayalinizdeki bolluğa ve berekete kavuşmak için daha planlı, programlı belki de daha sakin olmak gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yağmur görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Şiddetli Yağan Yağmur Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar. Rüyamda kız arkadaşlarımla yolda yürüyorduk, bir yere yetişmeye çalışıyorduk. Yağmur çok yağmaya başladı, rüzgar yoktu ama önümüzde şimşek çaktı. Her yerde ağaç vardı. Daha da acele ettik, hızlandık. Ama yağmur çok fazla yağıyordu ve çok ıslandık ama üşümedik. Yorumlarsanız teşekkür ederim. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada yürüdüğünü görmek düzgün ve doğru bir yol ise başarı, hayatınızdaki olumsuz olan her şeyin bitmesi anlamına gelir. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Rüyada şimşek görmek hayatınızda birtakım zorluklar olduğunu ve mücadele etmeniz gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir