Kategoriler
Fal Kehanet

Sıkıntılarım Bitecek Mi – Bedava Tarot Falı

Rahata kavuşma konusunda tarot yorumu

Zor ve sıkıntılı günleri geride bıraktınız. Size vaat edilenlerin gerçeklemesiyle mutlu günler sizi bekliyor. Hayatınız durgun ve monoton bir evreye giriyor. Cesaretinizi yitirebilirsiniz. Bu evrede kötü alışkanlıklar edinmemeye bakın.

Yaptığınız işi sevmiyor ve zorla yapıyorsunuz. Ayrıca bu kart boş hayalleri işaret eder. Maalesef boşa kürek çektiğiniz işlerle uğraşıyorsunuz. Dostlarınızla ve ailenizle anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Bu evrede yaşayacağınız kimi dost kayıplarına karşı hazırlıklı olun .

Bu kart yıkım, şiddet, maddenin maneviyata üstün olması. Duyguların mantığı yenmesi, ani sürprizler. Olağanüstü çabalar ve isyan gibi olaylara işaret eder. Projelerinizi gerçekleştirecek kararlılık ve iradeye sahip olursanız yaptığınız planlarınızı başarılı bir şekilde uygulamaya geçirebilirsiniz.

Kalp kıran biri olmanız çevreniz tarafından hoş karşılanmıyor. Alacağınız kötü haberlere karşı metanetli bir tavır sergileyin. Mali açıdan ise bir darboğaza girmeniz olasıdır. Kazandığınız paraları doğru yerlerde kullanmazsanız parasal açıdan zor günlerin sizi bekliyor. Ters gelen bu kart maddi sıkıntının habercisidir. Ayrıca ilişkiniz üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Kısmetiniz açılacağı şu dönemde güçlü ve sorumluluk sahibi biri ile mutluluk kapıda. Bu kişi bir kanun adamı olabilir. Yaratıcı zekanızı kullanabileceğiniz sanat yahut bilim alanında başarıya ulaşacaksınız.  Doğrunun güçlü olduğuna inandınız ve kendinizi disipline soktunuz. Karşılaşacağınız zorluklara karşı kuvvet ve dayanma gücüne sahipsiniz. Eski deneyimler sizi aşktan soğutsa da uygun bir kişiyle tekrardan denemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Mavili için tarot bakımı

“Sıkıntılarım Bitecek Mi – Bedava Tarot Falı” için bir yanıt

Ben bugun rüyamda justinin gordum onun burada bedava konseri oluyormus ben oraya gidiyormusum sonra justinin bankta oturururken goruyor musum onun yanına oturarak atletimim duzeltiyormusum justinde benim içime bakıyormus cok ilginçti ya hala üstümde etkisi var ama dün justinden cok konusmustuk ondanda olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir