Kategoriler
Korku Rüyaları

Sıkıntılı Bir Rüya Görmek

Sıkıntılı bir rüya görmek neye çıkar?

İyi günler. Ben dün gece sıkıntılı bir rüya gördüm bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim halamın çok eski bir evi vardı, iki asırlık falan. Üç beş yıl öncesine kadar da yıkıldı. Ev oldukça yüksekti. Bir aksam evin salonunda tanımadığım benim yaşlarımda bir erkek ile oturuyorum. ( yaşım 28, bekarım, kpss ile uğraşıyorum) Daha sonra o kişi ile tanışıyoruz. Sonra bir anda su sesleri geliyor ve camdan aşağı baktığımda evin altından tazyikli su çıkıyor. Ev yıkıldı yıkılacak ve sular üst kata gelmeye başlıyor.

Bu arada oldukça sorunlu bir ilişkiden çıktım bir ay öncesinde ve etkileri hala devam edip o kişi ile iletişim daha tam kopmuş değil. Ve ayrıca da hayatıma da evlilik adına yeni biri girmek istiyor ve ben rüyamda itfaiye diye hayatıma girmek isteyen kisinin oturduğu yeri arayıp olayı anlatıp yardım istiyorum. Bir anda insanlar aşağıda koşuşturmaya devam ederken biz camda mahsur kalmış bir halde beklerken o arada ben sancılı olan ilişkimdeki erkek arkadaşıma olayı mesaj halinde bildiriyorum ve panikliyor. Ve sular evin altından çıkmaya devam ediyor. Ayrıca da arka odada paket paket çikolatalar varmış. Ben koşup onları da yanıma alıp cama geri dönüyorum fakat kurtulamadan da uyanıyorum. Oldukça rüyanın etkisinde kaldım. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler.

Sıkıntılı bir rüya görmek tabiri

Nehir selam, sıkıntılı günler geçiren birinin sıkıntılı rüya görmesi gayet normaldir, çünkü rüyalar kişinin uyanık hayatındaki ruh halinin uykudaki yansımasıdır. Rüyada su sesi duymak rüyayı gören kişinin Mevlana gibi düşünce ve zikir dünyasına daldığını gösterirken, aynı zamanda kendini manevi ve ruhsal yönden geliştirmek için şu anda zihinsel yönde çalışma yaptığını temsil eder, bakınız su rüya tabiri sayfası. Evin altından çıkmaya başlayan tazyikli su ise şu anda yaşamında büyük bir dalgalanma, bir büyük değişim olacağının göstergesidir çünkü rüyada tazyikli su görmek rüya sahibinin gerçek hayatında büyük bir dalgalanma öncesinde olduğunu, kişinin yaşamında aniden ortaya çıkacak büyük dalgalanmanın kişinin yaşamında bazı zorluklara sebep olacağına delalet eder.

Diğer rüyanız da benzer yönde mesajlar vermekte ve kafanızdaki karışıklıklar bittikten sonra olayları doğru analiz etmeye başlayacağını, huzur ve mutluluğu yakalayacağını işaret etmektedir.

“Sıkıntılı Bir Rüya Görmek” için bir yanıt

Rüyamda dalgalı bir göksu gördüm. Üzerinde sallanan bir köprü vardı, bir arkadaşımla yürürken köprü bitti arkadaşım aşağı düştü, kayalıklara tutundu suya düşmedi, o ara eli birden alev aldı, sonra uyandim. 18 yaşındayım, bekarım, acil tıp teknisyeniyim. Her an kötü bişey olacak gibi bir ruh halim var kötü hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir