Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Site Hırsızlığı

Ziyaretçilerimizin dikkatine;

İnsanlıktan nasibini almamış, Allah korkusu taşımayan bazı zavallı kişiler sitemizdeki içerikleri bire bir çalarak İslami rüya tabirleri, Diyanet rüya tabiri, Dini rüya yorumu gibi bir takım sitelerde yayınlamaktadır. Bizi en çok üzen bu hırsızların, çaldıkları bilgiyi kullanıp dinimizi suistimal ederek sizleri kandırmalarıdır.

Halbuki bu İslamiyet düşmanları sadece kendilerini kandırıyorlar, mutfaktan peynir çalan bir fare gibi çaldıkları bilgiyle nereye kadar gideceklerini bilmiyorlar.  Çaldıkları bu bilgiyi İslamiyetMüslümanlıkDinDiyanet kılıfı altında yayınlayan bu ahlaksızların cezasını yüce Allah zaten vermiş, ancak sürüngen gibi davrandıklarının farkında değiller. Güzel dinimizi bu derece çıkarlarına alet etmenin asıl cezasını yaşamlarının ilerleyen dönemlerinde görecekler, büyük ihtimalle ahirete kalmadan bu dünyada pişman olacaklar. Çünkü İslamiyet bu sapıklıklara alet edilemez. Bu insanlar böyle yapmakla hayatları boyunca

* Çaldığı bilgiyi İslamiyet kılıfında dağıttığı için vicdan azabında kahrolacak,
* Hırsızlık malı bilgiyi dini bilgi olarak yutturmaya çalıştığı için geceleri uyku uyuyamayacak,
* Harama el uzattığı için yediği lokma boğazında tıkanacak,
* En aşağılık eylem olan hırsızlığı yaptığı için çocuklarının yüzüne bakamayacak,
* Böylesine iğrenç bir konuya dini alet ettiği için belkide Allah’ın vereceği yeni cezaları tadacak, hayatları boyunca asalak sürüngen olarak yaşayacaklardır.
* Ahirette nasıl yanacaklarını yazmaya dahi gerek yok, yılların bilgi birikimi, emek, alın teri ve göz nurunu çalma onursuzluğunun cezasını öteki dünyada fazlasıyla çekeceklerdir.

Lütfen sizlerde bu ahlaksız hırsızlar için beddualarınızı eksik etmeyin. Çünkü tüm uyarılarımıza rağmen bunların sayısı her gün mantar gibi artmaktadır.

Not: avukatım, bu açlıktan nefesi kokan kişilerin avukatlık masrafını dahi ödeyemeceklerini ve mahkemelerin yoğunluğu söyleyerek kanuni yola baş vurmanın gereksiz olduğunu söylediği için onları Yüce Allah’a havale etmekle yetiniyorum.

İlave not: Allah’tan korkmayan bu kişiler, bu kadar hakaret ve bedduaya rağmen hala içerik çalmaya devam etmekteler. Ne diyeyim, bunların zavallı olduklarına iyice emin oldum. İşin acı tarafı bizler bu insanlarla aynı havayı soluyoruz.

“Site Hırsızlığı” için 2 yanıt

Rüyada anne kız hırsız görmek
Ruyamda anne kizli iki hirsizla uğrasiyorum, evde yalnizim, balkondan girmeye calisan kizi ittirip balkonu kapatiyorum ve goruyorum, annesi kapiya gidiyor, sisko bir kadin ve anahtar bozuk kapı kapanmiyor. Kadini merdivenden asagi itip dolabi kapiya dayamaya calisiyorum ve o sirada da kocama telden aramaya calisiyorum ama bir turlu arayamiyorum, kadin geri geliyor, 3 4 defa ittim. Kadin mavi elbiseli idi. Bu sirada alarm caldi uyandim, hatirladigim bunlar, biraz korkuyordum, yorumlarsaniz simdiden tesekkurler.

Gül merhaba, görmüş olduğun rüyanın ana teması hırsız görmekti ve bu konuda geniş açıklama hırsız rüya tabiri sayfasında anlatılmaktadır. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada hırsız görmek gerçek yaşamda rüyayı gören insanın bazı düşmanları, rakipleri yahut çekemeyen, kıskananlar olduğunu gösterir, dikkatli olması gerektiğini anlatır. Rüyada olanlar bu kişilerin gerçek hayatta sizinle bayağı uğraştıklarını ancak bir şey yapamadıklarını / yapamayacaklarını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir