Kategoriler
Fal Kehanet

Tarot Falı Baktırmak

Evlilik durumu hakkında tarot bakımı

Maddi anlamda krizlerden geçtiginiz, emeklerinizin karşılıgını alamadıgınız görünüyor, bu durumun yarattıgı olumsuzluklar saglıgınızı etkileyebilir. Şu an kendinizi çok yanlız hissediyorsunuz, herşeyi yitirdiginizi zannediyorsunuz, kendinizi biran önce toplayıp yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, size gereken sadece pozitif enerji ve düşüncelerinizi olumlu yönde geliştirmek, bu potansiyel sizde var.

Yaşamınızdaki duraganlıgı bitirip yeni bir başlangıç yapacagınızın habercisi kartlarınız, aynı zamanda bu kart geçmiş zamanda yaşanan bir vedayı da simgeler, eskiler bitmeden yeniler başlayamaz. Yeni sempatik bir tanışmanın olacagını, bu karşılaşmanın sizi aşka ve flörte götürecegini bilmelisiniz, sevimli ortamlara hazır olun.

Parasal anlamda dikkatli ve ölçülü davranmazsanız, size zarar veren eylemler yaptıgınız için harcamalar sizi maddi anlamda zora sokabilir. Seçimlerinizi ve isteklerinizi belirleyin, duygularınızı sadece kelimelerde bırakmayın tüm kalbinizle katılın, soguk ve nesafeli davranmayın, kendinizi dogru ifade etmeyi biran önce ögrenin, yoksa insanların sizi yanlış anlamalarına sebep oluyorsunuz.

Kendiniz dışında gelişen olaylara müdahele etmekten vazgeçmelisiniz bu sizi yıpratabilir, aynı zamanda kartlarınız sizi uyarıyor üzerinize gereksiz sorumluluklar almamalısınız. Yeni degişimler kazanacagınız bir iş alanına dogru gireceginizi gösteriyor kartlarınız, ya da bulundugunuz konumdan başka bir konuma geçebilirsiniz.

Falınızda gelen Aşıklar kartı hem büyük bir aşkı aynı zamanda bir karar aşamasına gelineceginin de habercisidir, yaşam tarzınızı degiştirmek gibi tek bir seçim yapmak olarakta açıklanabilir, aşıklar kayıtsız şartsız söylenecek “evet” i simgeler.

Gelecek yaşamınızda iş ile ilgili gerek hayatınızda yapmak istediginiz degişiklilikler ile alakalı, düşünceli ve dikkatli bir şekilde hayatınıza yön vermelisiniz, acele ve hızlı kararlar asla size göre degil ,sizi yanlışa götürebilir. Aklınızı daha çok kullanmalısınız ve duygusal kararlarlardan kaçınmalısınız, maddi anlamda geleceginize dair yatırımlar yapmalısınız.

Mutluluklar dilerim. Mina.

“Tarot Falı Baktırmak” için bir yanıt

blogumda tanıtımınızı yaptım tarot falı baktırmak istiyorum: Blog adresimi mailde belirttim. sevda
 
* Doğum tarihi : 29 / 05 / 1983
* Doğum saati : 04.00
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi ; ücretli
* Yaşadığı şehir : niğde
* Tarotta merak ettiği konu : evlilik
* 1 ile 78 arasında 10 adet sayı seçip yazınız:  2-22-52-19-13-17-51-32-14-44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir