Kategoriler
Fal Kehanet

Tarot Falıma Bakarsanız Çok Sevinirim T arot

Evlilik durumu hakkında tarot bakımı

Şuan hayatınızda hızla ilerleyip, basamakları çok hızlı çıkacagınız görünüyor, özel yaşamınızda oluşacak olaylara ve sürprizlere hazırlıklı olun. Dengeli yaklaşımlarınızın sonucunda huzuru barışı yaşayacaksınız, maddi ve manevi bir denge kuracaksınız, aileniz ve çevreniz yanınızda olacak sizde bundan son derece memnun kalacaksınız.

Yaşamınızda kesin ve net kararlar hakim, ancak çok iyi düşünmeli adımlarınızı gelecege dair atmalısınız sonradan pişman olacagınız kararlar vermemelisiniz, kendinize olan güveniniz küçük dagları bile yerinden oynatmaya yeter. öz güveniniz tam kişilik olarak sade ve dürüstlükten yana olan yapınız size ektiklerinizi getirecek.

Kendinizi dış dünyaya kapattıgınızı kendi içinizde yalnızlıgı tercih ettiginizi söylüyor kartlarınız, ancak tek taraflı bir ilişki veya duygular yaşadıgınız da söz konusu, geçmişte yaşadıklarınızla ilgili melankolik bir haldesiniz. Bütün bunlara ragmen hayatın iniş ve çıkışlarını da kendinizi ayarladıgınız görünüyor.

Problemlerinize dogru ve uygun çözümler bulacagınızı, bilinçli ve kararlılıkla vereceginiz hükmü yanlışları reddetmeyi simgeliyor gelen kartlarınız, Adaletle ilgili sınanacagınız olayları da simgeliyor. Kartlarınız sabrınızı dogru zamanda kullandıgınızı, sade cömert yapınız sayesinde yardım sever davranışlarınızın da mükaflandırılacagını söylüyor, maddi anlamda da yaptıgınız yardımlar size geri dönecek.

Eski çevrenizden bir kopuş yaşayacak, yeni bir ilişkiye başlangıç yapacaksınız, ileriye dogru atılacak adımlar var yaşamınızda. Pozitif enerjiniz sizi ve etrafınızdakileri aydınlatmaya yeter, saglıgınız yerinde yaşamınızdaki yenilikler kendinizdeki degişimler, ilişkinizi bir ileri boyuta taşıyacak, ailenizde güzel kalabalıklar görünüyor.

Çok sevineceginiz bir haber mesaj alabilirsiniz, aklınız ve yüreginiz arasında gidip geleginiz söz konusu. Gelecek yaşamınızda güzel bir ilişki mutlu bir beraberlik görünüyor, bu beraberlik sizi evlilige götürebilir, iş yaşamınızda da bir denge içinde olacaksınız, her şey sizden yana görünüyor, enerjinizi dogru yönde kullanmanız yaşamınızı saglam temeller üzerine kuracagınızın göstergesi.

“Tarot Falıma Bakarsanız Çok Sevinirim T arot” için 3 yanıt

tarot falıma bakarsanız çok sevinirim

umutk
Doğum tarihi : 22 / 07/ 1984
* Doğum saati : saat / dakika (23:15)
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi ; ücretli
* Yaşadığı şehir : istanbul
* Tarotta merak ettiği konu : , evlilik,
* Lütfen : 1 ile 78 arasında 10 adet sayı seçip yazınız. ( 12, 24, 36 ,45, 52, 61,65,70, 75,82)

Merhaba Hüseyin,
Ana sayfada yazdığımız gibi şu anda ücretsiz tarot bakımı hizmetimize ara vermiş bulunuyoruz. Sitede yayınlanmakta olan tarot bakımları ruyabul.com sitemizden buraya taşınan yazılardır. Ruyabul.Com bundan sonra sadece rüya tabirleri konusunda yayına devam edecek, tarot sitesi tarot konusunda yayına devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir