Kategoriler
Fal Kehanet

Tarot Kartları

Tarot kartlarının gizemi

Tarot bakmanın getirecegi sıkıntılardan biride su olabilir; 6. Hissiniz gün geçtikçe güçlenecek ve gelisecek, bedensiz varlıklar tarafından rahatsiz edilebilirsiniz. Bu durumun yaratacagı etkiler kisiye göre degisebilir. Ama yinede diger boyuta açılan kanala veya paralel dünyalara yakınlasacaksınızdır. Tarot bakan her kisi bu ince sınıra yaklasmayabilir. Burada asıl belirtmek istedigim; Siz zaten kimi meziyetlere sahipsinizdir, tarot kartları sizin hassaslık derecenizi arttırır. Yasayacagınız olaylar, sesler, içine dogmalar rahatsız edici boyuta varabilir. Eger bu tür meziyetlere sahipseniz ve rahatsız olabileceginiz düsüncesi varsa, bu falı ögrenmeyin.

Insanlar genelde tarotun kökeninde insan psikolojisinin agır bastıgını bilmezler. suan, geçmis, beklentiler, korkular, dıs etkenler, gelecek kombinasyonu ile yasamı elle tutulur bir hale getirir. Burada en önemli etken soru yanıt yöntemi ile kartların isaret ettigi noktayı tam olarak tespit etmektir. Tarot geçmisi ve bugünü, tüm yasananları net bir sekilde ortaya koyar. Eger geçmisi desemezseniz gelecekle ilgili tahminlerinizin saglamlıgı azalır. Tarot açılımı yaptıgınız kisinin kisiligini ve son günlerdeki ruhsal durumunu kartları kullanarak ortaya çıkarmalısınız. Bu çok önemli, neden mi? Çünkü sizin ve karsınızdaki insan arasinda bir bag, güven olusmasını saglar. Bu güven gelecegi daha iyi görebilmenize yardımcı olur.

Eger bu gizemli kartların gelecegi okumasını istiyorsanız, ilk önce kartların üzerindeki resimleri belleginize iyice islemeniz gerekiyor. Piyasada birçok sanatçinin resmettigi tarot serileri var. Size tavsiyem mutlaka bu özel tasarımlı kartları kullanmanızdır. Çünkü tarotta ilk basta sindirdiginiz semboller çok önemlidir. Bu yüzden tarot kartı çesitleri içinden size en yakın olanı, hislerinizin sesini dinleyerek belirleyin. Ve tarot kartlarını seçerken ki diger bir husus, sembollerin islenisi birbirinden farklı olmalı. Özellikle belirtmek istedigim, sizin olumlu veya olumsuzu net olarak görebileceginiz, sembollerin kolayca anlasıldıgı tarot kartı serilerinden birini seçmeniz.

Tarot serilerindeki sembolleri inceleyerek hislerinize en iyi tercüman olacak seçimi yaptıktan sonra Tarot serüvenine baslıyorsunuz demektir. 78 tane Tarot kartının üzerindeki resimleri belleginize iyice kazımak yıllarınızı alacak. Tarotta bir tek seriyi yıllarca kullanmak her zaman daha iyidir. Eger farklı farklı sanatçıların resmettigi serileri bir arada kullanarak tarottu ögrenmeye çalısırsanız çok güçlük çekersiniz. simdi artık kendinize bir Tarot destesi almaya hazırsınız.

Seriniz 22 majör Arcana ve 56 Minör Arcana olmak üzere iki çesit gruptan olusacaktır. Majör Arcanalar ruhsal gelismeleri, ana degisimleri içerdikleri sembollerde barındırırlar. Minör Arcanalar da yasamın içindeki sembolleri, kisileri, iliskileri, sevgiyi, basarıları, engelleri, tehlikeleri, is hayatını, maddi inis çıkısları, zaferleri, yenilgileri. günlük yasamın içinde etkili olan her durum simgesel olarak minör Arcana kartlarında islenmistir.

Tarot kartları, ruhsal gelisimimizi tamamlarken yasamın tüm ayrıntıları göz önünde tutularak tasarlanmıstır. Bu nedenle hiçbir ayrıntı gözden kaçmaz ve günlük yasamda burnumuzun dibinde duran gerçekleri net bir sekilde görmemize yardım eder. Kendi yasantımıza çerçevenin dısından bakmamızı saglar. Bugünü iyi anlarsak yarınımızı kendi ellerimizle var edebiliriz. Ama bugün ki kısır döngülerimizden kurtulamazsak, neyin etrafında dönerek vakit kaybettigimizi algılayamazsak, ümitlerimiz yarınlarla birlikte renksizlesmeye baslar.

Tarot günlük yasamımızı aydınlatır, önemli olan andır ve bize bunu daima fısıldar. Bugününüz yarının elçisidir. Kartlar bunu bilir ve bize gelecegin nasıl sekillenebilecegini göstermeye çalısır. Bu 78 adet karttın her biri büyülüdür ve nerede, ne zaman sizin parmaklarınızın arasına sıkısacagını bilir. Asla süpheye düsmezler. Sorunuza karsılık ortaya çıkan kartlar belki ilk basta size anlamsız gelebilir. Fakat olaylar yasanmaya basladıktan sonra kartların aslında size neyi isaret ettigini görür ve hayretler içerisinde kalırsınız.

Arcana Majör Kartlar

Adalet Kartı

Adalet Kartı açık ve net olmayı, anlayışı, hoşgörüyü, bilinçli ve kararlı verilen hükmü, rüşveti reddetmeyi, dengeli olmayi ve centilmenligi simgeler.

Bu kart bizi adil olmaya davet eder. Geçmiste yapmış oldugunuz hataların sonuçları ile yüzleşmeyi ve bundan sonraki yaşamınızda anlayışlı ve dürüst olmayı ifade eder. Problemlerinize dogru ve uygun çözümler bulabilirsiniz.

Aşıklar Kartı

Asıklar Kartı büyük bir askı simgelediği gibi, bir konu hakkında bir karar asamasına geldiginizide gösterir. Yasam tarzınızı degistirmek gibi, tek bir seçim yapma olarakta açıklanabilir. Asıklar Kartı, kayıtsız sartsız söylenecek “evet”i simgeler.

İsinizle ilgili tüm kosulları degerlendirip, gelecekteki konumunuzu belirleyecek kararlar alacagınızı simgeler. Bu kararlar isinizi degistirmeyi kapsadigi gibi yeni bir iş alanında seçim yapmayıda temsil eder. Yeni bir projeyi de kapsayabilir. Bu kart kesin olarak verilmis kararlara baglı kalındıgı sürece mutlu olacagınızı, Ask iliskilerinizde ise sizi derinden etkileyecek yogun duyguların ve sevginin iiaretçisidir.

Mutlulugu tek bir kiside yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte bu kişi eşiniz de olabilir. Yapmaniz gereken, ilişkinizde keşfe çıkmaktir. Aşıklar kartının bir diger mesajı, insanlarla iletisimin tek yolunun kararlılık oldugunu bilmelisiniz. İsteklerinize sevgiyle yaklasin. “Evet” demekten çekinmeyin. Duygularınızı gizlemeyin.

Asılmış Adam Kartı

Asılmış Adam Kartı, zoraki bir durgunlugun ve hareketsizligin simgesidir. Ne yaparsak yapalım zaman ilerlemez, eliniz kolunuz bağlı beklemeniz gereken süreçtesiniz. Bu kart, görüş ve düşüncelerinizi değiştirmediginiz sürece, yerinizde sayacagınızın bir zamanın habercisidir. Aynı zamanda inatçı ve katı tutumunuzdan vazgeçmeniz gerektigi konusunda sizi uyarıyor.

Kendinize gereğinden fazla yüklenirseniz hastalıgın da habercisidir. Bu kart, korunmak için meditasyon veya başka aktivetilerle ugraşabileceginizi, bu durumdan çıkabilmenin en kolay yolu sizin için sosyal yaşamınıza biran önce dönmeniz yönünde.  Özel yaşamınızda ilişkinizin devamı için inatçı tutumunuzdan vazgeçip düsüncelerinizi yenilemeli ve değişimlere açık olmalısınız. İnatla baski altında tuttugunuz duygularınızı artık özgür bırakmalısınız.

Ay Kartı

Ay Kartı, Bizi karanlıgın ve gecenin gizemli yüzüne götürür. Sezgi, özlem ve düşlerle dolu ruhunuzun gizemli kapılarını aralar. Aydınlık yüzü, romantizmi, hayal gücünü, güçlü hissetme yetenegini simgeler. Gerek sosyal yaşamınızda gerek iş ve çalışma hayatinizdaki korku ve güvensizligi, bir sinavda başarılı olamama endişesini, işsiz kalma korkusunu simgeler.

Özel hayatınızda terk edilme korkularınızın var oldugu anlamını taşımaktadır. Korkunun gereksizligini bilsek de bunu yüreginizde yaşamaya devam edersiniz. Kıskançlık ve terk edilme korkusu ilişkinize zarar verebilir. Burada yapmanız gereken tek şey korku ve endişelerden kendinizi biran önce arındırmanızdır.

Aziz Kartı

Aziz Kartı eski dönemlerde Tarot’un bir olayın gidişatını genelde olumlu etkileyen, koruyucu üç karttan biri olarak degerlendirildi. Ayrıca ahlak ve namus degerlerinin ve bunlardan olusan kisisel iyi niyetin de sembolüdür.

Aziz; Güven, Basari, İnanmışlığı ve Saygınlık gibi konuların dısında daha derin düsünceleri temsil eder. İs hayatinda karsılasılacak negatif görevlerde bile kendi ilkelerinden vazgeçmemeyi temsil eder. Kendinizi sorgulayacagınız bir dönemi de simgeler. Bu sorgulama süreci sonunda karar verme yetinizi dahada geliştireceginizi, iliskinizde ise karsılıklı güven ve sempati olacagını isaret eder.

Aziz, evlenme isteginizin oldugu konusunda da yorumlanabilir. Özgüveninizi ve sezgilerinizi isteklerinizin gerçeklesmesi için kullanın. Gücününüzü, degerlerinize bagli ve prensiplerinize ters düsmeyecek sekilde kullanırsanız gelismelerin sizi sevindereceginden emin olabilirsiniz.

Azize Kartı

Azize Kartı, Tarot kartlarının bilinmeyen gizli gücünü temsil ettiği gibi, Bu bir nikah kartıdır. İnançlarımızı, ruhumuzu, sezgi yetenegimizi, açıklanamaz Gizli olayları, gizli kalmış gerçekleri ögrenmeyi de simgeler.

Azize, Hayatinizdaki günlük islerinizi düzenli olarak yerine getirdiginizi, Yaşamın getirilirine karşı hazırlıklı oldugunuzu, Sabrı, hayalleri, İçinizdeki gizli kalmış gerçekleri, derin duygular yaşadıgınızı, iliskideki özeni beklentileriniz oldugunu simgeler. Kararlar almadan önce son derece vicdanlı olmayı, karşınızdaki kimseye anlayışlı yaklasımınızı, yeniliklere ve degisimlere açik oldugunuzu temsil eder.

Büyücü Kartı

Büyücü Kartı Sezgileri, Gizli güçleri, zeka, becerikliligi, özgüveni ve hayati faal olarak gelistirme yetenegini simgeler. Bizim için etkilenmeyi, hayranlık duygularını simgeler.

Büyücü , olaylari etkin olarak ele alacagınızı ve etkileme gücünüzü olaylarda kullanabileceginizi gösterir. Enerjinizi dogru kullanarak pozitif olmayı,Düşüncelerinizin gücü ve özgüveniniz sayesinde imkansız olanı bile basaracagınızı simgeler. Ask yasamınızda büyük bir hayranlıgı ve etkilenmeyi bir çekim gücünü yasayacagınızı. Aynı zamanda duygularınızın gücünü, İnandıklarınızı yapmayı temsil eder. Herşeyin üstesinden kolayca geleceginizin anlamını taşır.

Denge Kartı

Denge Kartı, Dogru ölçü anlamında ele alınmalıdır. Kendinden sonra gelen şeytan kartının simgeledigi ölçüsüzlügün tam tersidir. Aynı zamanda Bu kart saglık ve esenlegide simgeler. Dengeli yaklaşımlarınız size huzuru ve barışı getirecek, Yolunuzda mutlulukla ilerleyebilirsiniz.

Uyumlu ve nazik kişiliğiniz size tüm kapıları açacak. Kendinize zaman ayırın ve bu durumun keyfini çıkarın. Çünkü yansıttıgınız huzur ve pozitif enerji yanlız size degil, Ailenize, çevrenize de güç ve mutluluk katacak.

Dünya Kartı

Dünya Kartı, Yeniden bulunmuş bir birlikteligi ve beraberligi, yaşanan güzel bir uyumu veya gelişmelerin sevindirici bir sonla bitecegini gösterir. Kendinizi ve kimliginizi bulma yolunda önemli adımlar atacagınızı gösterir. Bu kart iş hayatında atılacak dogru adımı ve meslegi seçtiginizi ve sizi kariyerinizin en üst noktasına ulaştıracak dogru yol üzerinde oldugunuzu simgeler.

Seçimlerinizde son derece başarı, Bilinçlenme yolunda önemli adım attıgınızı ve kendinizi güvenle istediginiz noktaya getireceginizin habercisidir. Bulundugunuz konumun tadını çıkarmaya bakın ve çevrenizle de bu duygularınızı paylaşın. Yaşayacagınız ilişki yaşantınızı etkileyecek, hayatınızda ciddi bir beraberlik veya bekarlar için evlilik var.

Ermiş Kartı

Ermiş Kartı, Dünyadan geri çekilmişligin ve kişinin kendi iç dünyasına dönmesinin kartıdır. Aynı zamanda bu kart bilgeligi ve Kisinin kendini dis etkenlere karşı kapattıgını ve içe dönük bir yaşamı tercih ettiğini simgeler. İş ve Özel yaşamdan, insanlardan uzaklaşıp, dinginlik ve sakinlik yaşamak istediginizi, bir arayış içerisinde kendinizi bulmaya çalıştıgınızı, istediginiz noktaya bilinçli bir sekilde yaklastıgınızı gösteriyor bu kart.

Düşünceli ve çekingen tavrınızla beraber, geçici bir süreç yaşadıgınızın anlamını taşımaktadır. Bu dönemde kendi isteginizle yanlız kalma isteginizi ifade eder. Fakat bu tutumunuzla dış çevreye karşı küskünlük mesajı da verdiginizi unutmamalısınız. Tüm bunların yanı sıra ilişkinizi tek taraflı yaşıyorsunuz. Bir ilişkinin devamı için tarafların gerektiginde yalnız kalmaya gereksinimi vardır. ancak bunu karşı tarafa dogru ve dürüst bir şekilde ifade etmek gerekir.

Güç kartı nedir?

Bu kartın simgeledigi gücün sırrı, derin bir iç uyumdan kaynaklanmaktadır. Bu kart içgüdülerinizi sahte ahlaki degerler arasında gizlemenin esas hedefimiz olmamasi gerektigini gösterir.

İşinize tüm enerjiniz ve tutkunuzla baglanacaksınız. Üretkenliginiz had safhada olacak ve basarınızı pekiştireceksiniz. Güç kartı aynı zamanda yaşamınızda önemli bir degisikliligin olacagınında habercisidir.

Düsmanlarınızı etkisiz hale getirebileceginiz bir döneme giriyorsunuz. İliskilerinizde tutkulu bir dönem yasayacaksınız. Bir güç alanına adım atacagınızı bilmelisiniz. Bu alan size enerji, canlilik ve içten gelen bir güç kazandıracak. İstediginiz kişiye ve olaya neşe ve tutkuyla yaklaşın, kazanabilirsiniz.

Güneş Kartı

Güneş Kartı yaşama isteginin saglıgın ve güvenin habercisidir. Bununla beraber problemlerin, karışıklılıkların ve korkuların bitecegi dönemi simgeler. Yeniden doguşu ve huzuru haber verir. Bu bir uyanıştır, Kişiliginizin ve sizin yeniden doguşunuzu simgeler bu kart.

Kendinize ulaşma ve gelişen güven duygunuzla birlikte dogru ve rahat kararlar almanıza yardımcı olacaktır. İsteklerinizi dogrudan isteyebileceginiz bir dönemdesiniz. Kendinizi gereksiz korku ve şüphelerden arındırmalısınız. İsteklerinize inanın. Bununla birlikte çevrenizdekilere yumuşak ve anlayışlı davranıcagınızın habercisidir. İlişkinizde sorunsuz ve güzel günler sizi bekliyor. Güneş gibi aydınlanacak etrafınızada bu enerjiyi yansıtacaksınız. Yaşamınızdan zevk alacagınız bir döneme giriyorsunuz.

Joker Kartı

Joker Kartı, Engin görüslülügün, yenilik merakının, ani kararlılıgın, Yaşamla ilgili köklü değişimleri, havai olmayı ya da Neptün ile baglantılı olarak yol gösterenin ifadesidir.

Joker, yeni deneyimler kazanilacagı yeni bir iş alanına dogru girilecegini ifade eder. Ögrenme isteginizi ve merakınızı yeni işinizi çabuk kavramanızı saglayacak. Ancak karasızlık yaşamadan, güven ve basari ile ilgili görüslerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda Yasamınızda karşınıza çıkacak yenilikleri simgeliyor.

Hayatınızdaki Yenilikleri ön yargı ile yaklaşmanıza gerek yok. Karşılaştıgınız yenilikler karşısında sevinmelisiniz.isteklerinize konstre olun ve belirleyin İçgüdülerinizi daha çok kullanabilirsiniz. Daha bilmediğiniz çok şey var. Bilgiçlik taslamayin. Aksine, oldugunuz gibi görünün bu size arti puan getirecek, çevrenizden de beklediginiz. Anlayış ve destegi görüceginizi simgeliyor.

Kader Çarkı Kartı

Kader çarkı kartı kaderinize bakış açınıza göre güçsüzlüğünüzü ve yardıma muhtaçlıgınızın simgesidir.
Yaşamınızla ilgili yaşanacak bir tecrübenin de habercisidir. Bazen olaylar bizim istegimizin dışında gelişir. Buda bizim kaderimiz olarak algılanır. Güçsüzlügü ve monoton yaşamı ifade eder bu kart. Sorumluluklar altında ezildiginizi yıprandıgınızı, Büyük degisimler yaşanacagını işaret etmesine rağmen bu sizin istekleriniz dogrultunda degil de dışında gelişen olayları temsil eder.

Hayatın artı ve eksilerden oluştugunu unutmamalısınız. Korkularınızı ve umutlarınızı kadere baglamış durumdasınız. Kaderinizi ve sorumluluklarınızdan dogan yaşamınızı severek kabul etmelisiniz. Yapmak istediklerinize uzun vadede adım adım ulaşacagınızı bilmelisiniz. Sürekli mutluluk diye bir şey yok. İlişkiler de pozitif ve negatif yönleriyle vardır. bunu çekici kılan insanlardır.

Kral Kartı

Kral Kartı, Tarot kartlarında Kral, Hayatın kurallarına karsı verecegimiz bagımsızlık mücadelesini simgeler. Maddi ve manevi direnişi haber verir. Gerçeklesmesini uzun zamandir beklediginiz bir olayın olacagını haber verir bu kart.

Kurmanız gereken düzen için acele etmeniz gerekiyor. Projelerinizi gerçeklestirirken kendinize olan güveninizin olması yeterli. Alacagınız yardımlara güvenerek degil, kendi başınıza bir şeyler yapacagınıza inanmalısınız. Aksi taktirde hayal kırıklıgı yaşayabilirsiniz.

Gerçeklere dayanarak hareket etmelisiniz. Bu kart aynı zamanda iliskinizi saglam temeller üzerine kurmaya çalıştıgınız anlamına da gelir. Otoriter yapınız iliskinizde sıkıntı yaşamanıza sebep oluyor, biraz daha ılıman yaklaşabilir ve davranabilirsiniz. Kendinizi kontrol edin, yapıcı olun, istek ve beklentilerinize ulaşabilmek için, azim ve çaba göstermelisiniz.

Kraliçe Kartı

Kraliçe Kartı, Yaşamınızda doğanin sonsuz gücü ve enerjisinden yararlanacagınızı simgeler. Kendinizi yenilemeyi verimli olmayı gösterir. Bu kart yeniden dogusun kartıdır. Enerjinizin çok güçlü olacagı bir döneme girdiğinizi, Hayatınızdaki rutin düzenden çıkarak yeni gelismelerin olacagını haber verir.

Bu kart is alaninda yeni pozisyonlarin ve iyi kariyerinde habercisidir. Düsünce açısından zenginleşeceginizi, iliskilerinizde ise canlı ve heyacanlı duygular yaşanacagının, hayattan son derece zevk alacagınız olayları ve dönemi simgeler.

Mahkeme Kartı

Mahkeme Kartı kendini bulma veya degişim sürecinin olumlu tamamlanması için atılan önemli bir adımı simgeler. Yaşadıgınız kötü durumlardan ve utançtan kurtuluşu işaret eder.
İş hayatınızda bir dönüm noktasına gelindigini gösterir. İstifa ya da köklü bir degişim söz konusudur.
Girilecek degişik bir pozisyonu da haber verir. Meslek degişiminiz söz konusu olmayacak sadece kapalı kaldıgınızı düsündügünüz duvarlar yıkıcak ve yükseleceksiniz.

Bu Kart uzun süreli ya da yeni başlayacak bir ilişkiyide haber verir. Gerçek aşkı bulacagınızı gösterir. Bu dönemde aklınızın ucundan geçmeyen firsatları yakalayabilirsiniz. Dogru adımı atarsanız pisman olmayacaksınız. Sizi tutsak eden tüm düşünceleri ve konumları artık geride bırakın. Deneyim ve Tecrübeleriniz size yol gösterecektir.

Ölüm Kartı

Ölüm Kartı veda anlamını taşır. Bizim için Keyfi ve zamansiz ayrılıgı simgeler. Ancak burda bahsedilen gerçek ölümle aynı degildir. Bu bir bitiş kartıdır, bu kart sizin için çok degerli birşeyin kırıldıgını ve anlamını yitirdigini, veda etmekten başka çarenizin kalmadıgını temsil eder.

Aynı zamanda yeniden baslangıç yapacagınızında habercisidir. Bazen bitişler ileriki zamanda sizin için güzel başlangıçları temsil eder. Yaşadıklarınızı unutmaya çalışıyorsunuz, ancak hala canınız yanıyor. Kendinize yeni bir yaşam kurmak istiyorsunuz. Ancak yaşadıklarınızı unutmak için acele etmemelisiniz, kendinize biraz zaman tanıyın.

Kendinizle hesaplaşma dönemi kolay bir dönem degildir. Bundan sonra ayrılışın sizin için net ve olumlu bir sekilde sona ermesi için neler yapmanız gerektigini düsünmelisiniz. Çünkü gelecege olan bakış açınız berrak ve istekli olmalı ancak böyle kolay geçis yapabilirsiniz. İlişkide ise oturup partnerinizle konuşmanız gerekebilir. Bu onunda bu ayrılıgı kabul etmesinde ve önemli bir adım atmasında yardımcı olacaktır.

Savaş Arabası

Savaş arabası kartı ileriye dogru atilacak büyük bir adımın simgesidir. Sizin, bulundugunuz çevreden kopup başka ortamlara ve çevrelere gireceginizi ve kendi yolunuzdan gideceginizin habercisidir. Yeniligin size iyi şeyler getirecegini ve sevindirici olaylar yaşayacagınızı gösteren tek tarot kartıdır.

Bu kart kisinin kendine olan aşırı güvenini simgelediği gibi, Gücünüzü abartmamanız yönünde sizi uyarır. İleriye yönelik önemli bir adim attıgınızın göstergesidir. Buda size yeni bir kariyerin kapılarını ardına kadar açtıgını gösterir. Ancak bu dogru yolda bencillik etmemeniz gerektigini unutmamalısınız.

Baskalarının empoze ettigi düsüncelerden kurtulup kendinize özgü dünyanızla hareket etmelisiniz. İstekleriniz ve duygularınız arasındaki uçurumun yarattıgı çeliskiyi kaldırarak, düşüncelerinizdeki çeliskilere son vermelisiniz. Eski çevrenizden bir kopuş süreci yasayacaksiniz. Bu Kart aynı zamanda yeni bir ilişkinin de habercisidir. Eski alışkanlıklarınızı silecek, yeni başlangıçların vede bir olayın habercisi olabilir.

Şeytan Kartı

Şeytan Kartı, Bagımlılıkla ilgili bir tecrübenin yaşanacagını, isteksizlik, yapmayı planladıgınız işlerde engellenmeyi, inançlarınıza ters düşen durumlarla karşı karşıya kalacagınızın habercisidir. Şeytan, Tarot kartlarının karanlık ve kötü yönlerini ortaya çıkarır.

İç yasaminizda etik degerlerinizin ve degerlendirmelerinizin, iyi niyetinizin sınanacagı anlamına gelir.
İçinde bulundugunuz konum, yapmak istediklerinizi engelliyor. Gücünüzü ispatlamak zorunda kalacagınız bir olay yasayacaksınız.

Çok dikkatli olmalısınız. Dayanılmaz bir cazibe sizi tutsak edebilir. Bu asamada uzun süreli pismanlıklar yasamanız olasi. Kendinizi kesfedin ve gerçekte neler isteyip neleri istemediğiniz konusunda bir karar vermelisiniz.

Yıkılan Kule Kartı

Kule Kartı, Kendimiz için çok güvenli oldugunu sandıgımız yerin zeminin saglam olmadıgını, ayaklarınızın altından zeminin kayıp gittigini simgeler. Bu kart size dar gelen ortamları ve konumları aşıp, güvenli ve ferah bir noktaya taşıyacagınızı gösterir. Düşünce tarzınızın degişimine neden olacak deneyimler yasadınız, bunun şaşkınlıgını henüz üzerinizden atmış degilsiniz.

Buna karşın bu kart size önünüze yeni olanakların ve imkanların gelecegini haber verir. Enerjinizi artırmalı, Riskleri göze alarak kaybetmekten korkmamalısınız. Kaybedeceklerinizi daha sonra fazlasıyla geri alacaksınız.

Yıldız Kartı

Yıldız Kartı umudu bilgeligi ve yüksek baglantıları simgeler. Uzun vadede gerçekleştirmek istediginiz planlarınıza başlayacagınızın habercisidir. Hayatınızda olumlu bir olayın gerçeklesecegini gösteren bir karttır. Atacagınız adımlar size gelecek vaat edecek. İleriyi görme öngörünüz ve özelliginiz, yıldızların size yol gösterecegini haber veriyor.

İyimserliginizi devam ettirip başarılarınızın altına imzanızı atacaksınız. Gelecege güvenle bakmalısınız. İlişkilerinizde ise sizi mutlu edecek karşılaşmalar ve gelecek vaad eden bir birlikteligi simgeliyor. Yıldızınız son derece parlak olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir