Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Televizyonda Yanarak Ölen Çocuk Görmek

Rüyada televizyonda yanarak ölen çocuk görmek ne demektir?

İyi gunler diliyorum. Ben rüyamda televizyon izliyordum,  televizyonda ağlayan bir çocuğun bilinmeyen bir sebepten yanarak öldüğünün haberini gördüm. Daha sonra tv de kanal değiştirdiğimde başka bir kız çocuğunun ağlayarak şarkı söylediğini ve bu kız çocuğunun gözlerinde puslu bir mavilik olduğunu gürdüm. Hemen tv nın fişini çekerek kapımı açtım ve kapının önünde duran birine tv yi verdim ve onu satmasını söyledim.

Daha sonra yatağıma uzanıp yattığımda kulağıma bir şarkı sesi geldi. Kendi kendime düşündüm ben tv yi başkasına verdim ama halen müzik çalıyor. Yatağımdan kalktığımda başımın sol tarafına bir ağrı geldi. Ayağa kalktım ve sendeleyerek başka bir tanıdığımdan yardım almak ve hastaneye gitmemin gerektiğini söylemek amacıyla yanına gittim. Fakat kapısını çaldığımda başka bir yerden kapı açıldı ve ortalık karardı ve açılan kapıdan çıkan her kimse veya her neyse göremedim ama benim içime girdiğini ve onunla boğuşmaya başladığımı ve bir yandan da bağırdığımı hatırlıyorum. Sonra uyandım fakat gözlerim açık, bedenim o anda hareket etmiyordu ve üzerimde felaket bir ağırlık vardı. Kolumu kaldırdığım anda yatağımdan kalkabildim. Yorumlarsanız çok mutlu olurum, teşekkürler.

Rüyada televizyonda yanarak ölen çocuk görmek yorumu

Melahat selam, dikkat edersen rüyandaki tüm unsurlar negatif, çocuğun yanarak ölmesi haber, şarkı söyleyen ama gözleri puslu kız çocuğu, üzerindeki ağırlık, baş ağrısı. Tüm bunlar gerçek hayatında umutlarının tükenmiş olduğu, moral olarak çökmüş bulunduğun bir yaşam evresi geçirmekte olduğunu işaret etmektedir. Bu sebeple diyorum ki rüyadaki ayrıntıları incelemek gereksizdir.

İnşallah sabırla, dua ve gayretlerinde bu durumu atlatacaksın.

“Televizyonda Yanarak Ölen Çocuk Görmek” için bir yanıt

Rüyada çocuk sesi duymak
Rüyamda ufak çocuk sesleri vardı ve sonradan yetişkin sesler duymaya başladım, biri kaba bir sesle “kalkın burada niye yatıyorsunuz” dedi ve gözlerimi açmakta zorlandım, açtığımda da 3 mezar ve tahtadan mezar taşlarını gördüm, mezar taşlarının başında da bembeyaz 1 çiçek vardı irkildim uzaklaşmaya çalışmak için koşmak istedim ama ayaklarım beni taşıyamıyordu ama uzaklaştım bir müddet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir