Kategoriler
Yıllık Fal

Terazi Burcu 2017 Yorumu

Terazi Burcu 2017 Falı

Terazi burcunun temel özellikleri için tıklayın

Terazi burcunun koruyucu gezegeni Venüstür ve siz Terazi burcundan olduğunuza göre Venüs’ün kanatları altındasınız, işte bu yüzden sosyal yaşantınızda harika gelişemeler olacak insani ilişkileriniz çok ileri düzeye ulaşacak, çok daha kibar, temiz ve düzenli günlere kavuşacaksınız. Terazinin güzel sanatlara yatkınlığı asırlardır bilinir ve bu yüzdendir ki yıldızla aleminde Terazi zevk ve sefanın bir sembolü olarak kabul edilir.

Terazi insanı için hayat çok mütevazi, hoş bir anlam taşır ve kavga gürültüyü bir yana bırakın Terazinin sesini dahi yükselttiğini veya bağırdığını duyamazsınız, 2017 de bu durum genellikle böyle devam edecek. Terazi insanının hayat arkadaşı çok sadık olur ve her zaman ona yardım olmaya devam edecektir.

2017 yılı Terazi burcuna neler getirecek?

Geçmişteki bir kaç yıla bakarsanız Terazi insanlarının yaşanan o kadar karmaşa rağmen oldukça sakin, uyumlu kaldıkları ve tüm zorlukların üstesinden geldiklerini görürsünüz. 2016 yılının son 3 ayı Teraziler için biraz durgun bulanık geçti. Bu durum 2017 için de tamamen yeni bir ivme kazanacak ve yeni yılda Terazi için önceki yıllarda hiç görmediği yeni güzel meydana gelecek.

Şu anda size söylemek istediğim en önemli şey; hayatınızdaki en önemli döneme girmek üzeresiniz. Bahsettiğimiz bu mutlu dönem bereket gezegeni diye anılan Jüpiter’in Terazi burcuna girmesidir. Bu nedenle Terazi insanlarının 10 Ekim 2017 ye kadar Loto, toto, piyango, şans oyunlarını denemeleri yararlı olabilir.

Koç burcunda yörüngesine devam eden Uranüs sizin biraz başınızı ağrıttı, Mart 2016 dan bu yana Koç burcunda olan Uranüs gezegeni buna birkaç yıl daha devam edecek ama size yeni sıkıntılar getirmeyecek.

Doğum günü Eylül’de ya da Ekim’in 1’i ile 10’u arasında olanlar zaten Uranüs’ün etkisini iyice hissedecekler, o yüzden size tavsiyemiz bu dönemde kendinize iş yaşamında veya aşk hayatında arkadaş seçiminde çok dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. 2017 yılında Terazi kişileri sosyal yaşantılarından ziyade sağlıklarına daha fazla önem vermelidir. Arkadaş her zaman bulunur ama sağlık her şeyden önemlidir.


Gezegeniniz olan Venüs geçen sene (2016) size layıkıyla tam bir başarı getiremedi çünkü tüm Dünya’da her şey kötüye gitti. Ancak Venüs yaptığı hayatı gördü! ve bu hatayı 2017’de tekrarlamayacak, iş ve aşk hayatınızda daha başarılı olacaksınız.

Venüs, 4 Mart ve 15 Nisan arasında etkisini güçlü gösterecek. Bu dönemde tabiri caiz ise bırak saç boyatmayı bazı estetik operasyonlardan uzak durun, mümkünse evlilik kararlarını erteleyin.

Jüpiter Eylül’de burcunuzun ilk hanesine girecek, güneşin etrafındaki dolaşımı sizin üzerinizde bambaşka bir etki yaratacak, kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Ekim’in ilk haftasına kadar her adımınıza dikkat edin çünkü Jüpiter Terazi burcuna girince kendi enerjinizin çok arttığını göreceksiniz.

Neye önem verdiğinizi iyice kontrol etmelisiniz, cv nizi tekrar hazırlayın, internetten kendinizi daha iyi tanıtın, yeni iş fırsatlarına kendinizi hazır bulundurun. Şansın ve bereketin sembolü olan Jüpiter Terazi burcuna 2016’nın Eylül 16’sında girdi ve 10 Ekim 2017 ye kadar orada kalacak, bu muhtemelen hayatınızın bir dönüm noktası olacak, geçmişteki tüm olumsuzlukları unutturacak.

2017 de neler olacak?

2017’den ne bekliyorsanız hemen hemen hepsinde başarılı olacaksınız. Yurt dışı seyahati olabilir ya da ufkunuzu genişletecek şehirleri ziyaret edebilirsiniz. Jüpiter sadece iyi fırsatlar getirmez, onları nasıl değerlendireceğinizi size gösterir. Patronunuzun sizden yurt dışı veya yurt içi seyahat isteyebilir ya da akrabalarınızdan birisi bir uzun yolculuk için sizi yanına almayı teklif edebilir. Harika yerler göreceksiniz.

2017 de sağlık durum nasıl olacak?

2017 de terazi insanları sağlıklı bir yıl geçirecekler ve bünyeleri daha güçlü olacak. Eğer sağlık yönünden bir engel yoksa atletizm branşlarından birinde kendinizi geliştireceksiniz, en iyiye ulaşacaksınız.

2017 de iş yaşamı nasıl olacak?

2017 de iş yaşamında başarılar sizi bekliyor. elinize mükemmel fırsatlar geçecek, tanışacağınız şirket sahipleri veya yöneticileri sizin elinizden tutacak ve iyi bir mevkiye geleceksiniz. İş sahipleri, esnaf ve sanatkarlar, çiftçiler içinde bol kazançlı, bereketli günler yaşanacak.

2017 de aşk hayatı nasıl geçecek?

Eğer bekarsanız son 10 yılın en iyi fırsatı karşınıza çıkacak, hayatınızda tatmadığınız gerçek aşka kavuşacaksınız. Romantik aşkınızı tatmak için 12 ayınız var. Evliler için Ekim 2017 çok önemli çünkü Merkür ve Jüpiter Terazi burcunda buluşuyor ki bu çocuk sahibi olmak, çocuğunu evlendirmek, yeni bir ev sahibi olmak için önemli bir fırsat yaratacak. Arzularınız neyse bunları Ekim ayında bulacaksınız.

2017 yılı hakkında genel bilgiler

Ocak 2017 sonunda yeni ayı görünce aşk hayatınızda bir canlılık görünecek, Venüs ile Mars birbirine yaklaşıp kıvılcım çıkaracak.

Şubat ayında yeni ayı görünce şansınız iyice artacak, yeni bir iş kurmak veya inşaata başlamak, yatırım yapmak gibi bir niyetiniz varsa 17 Şubat’ı bekleyin çünkü emlak ve inşaatı temsil eden Venüs, burcunuza 17 Şubat’ta girecek.

Satürn gezegeni burcunuza Aralık ayında girecek bu da iletişimi ve sosyal yaşamınızı temsil eder. Satürn size yazmayı, okumayı ve etrafınızla nasıl iyi iletişim kuracağınızı öğretecek, böylece sosyal yaşantınız canlanacak ve etkili bir iletişiminiz olacak.

Kardeşlerinizle iyi geçinmeniz gerekecek, sizden herhangi bir konuda yardım isterlerse onun yanında olmanız gerekecek ve olacaksınız.

Evinizin bakım veya onarımı gerekiyorsa bunu 10 Kasım’a kadar yapmayın, Mars iki yıldır burcunuza uğramadı zaten. Ekim’in 4 üne kadar da evinizle ilgili hiç bir projeye başlamayın. Satürn gezegeni Güneş’ten aldığı enerjiyle size uzun yıllar faydası olacak enerji ve desteği verecek. Şans ve şans oyunlarını temsil eden Jüpiter 4 Ekim’de Güneş’e çok yaklaşacak, emlak alıp satmayı düşünüyorsanız 4 Ekim’e kadar bekleyin.

Terazi’deki Jüpiter sizin en uygun hayat ortağınızı bulduğunuz dönem olacaktır. Şu anda partneriniz varsa onunla muhabbetiniz daha da artacak. Şu anda bir sevgiliniz var da ondan şüphe ediyorsanız ondan ayrılmanız daha hayırlıdır çünkü Terazi burcuna gelmiş olan Jüpiter kucağını açmış yeni aşklar için sizi bekliyor.

Kasım’ın ortasıyla Aralık sonuna kadar çok mutlu bir dönem sizi bekliyor, sosyal hayatınız çok renklenecek.

“Terazi Burcu 2017 Yorumu” için bir yanıt

Ben terazi kadiniyim ama solagim, ne el sanatlarina becerim var ne de cok sessiz biriyim, pek uymuyor sanki bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir