Kategoriler
Burçlar

Terazi Burcunun Özellikleri

Terazi Burcu 24 Eylül – 23 Ekim

Terazi Burcunun Olumlu Yönleri

  • Terazi diplomatik bir zarifliğe sahiptir.
  • Terazilerde gizemli bir çekicilik vardır
  • Terazi burcu insanı barışseverdir
  • Teraziler idealist düşüncelere sahiptir
  • Terazi burçları misafirperverdir

Terazi Burcunun Olumsuz Yönleri

  • Dürüstlüğü dıştan pek görülmez veya yüzeyseldir
  • Teraziler zaman zaman boş işlerle uğraşmayı sever
  • Terazi kişileri karamsar ve kararsızdır
  • Terazilere zor anlarda kendisine güvenilmez,

Terazi Burcunun karakter Yapısı Nasıldır?

Terazi insanlarla haşır neşir olmaktan hoşlanır-arkadaşlık ve evlilik onlar için önemlidir. Ne zaman etrafında insan var o zaman çok mutlu olurlar ve diğer insanlara kendi işlerini yaptırmaktan hoşlanırlar, tembeldir ama zevk ve lüksten geri kalmaz. Bu iki ayrı özelliği içinde barındıran Terazi insanı ya çöplük gibi evde yaşar ya da en ince ayrıntısına kadar döşenmiş bir villada yaşayabilir, kendi başına yeter bir karakteri vardır, akıllı ve entellektüeldir ama daha ziyade etrafındaki arkadaş desteğine ihtiyaç duyarlar

Terazi Burcunun arkadaşlığı nasıl olur?

Terazi burcu macerayı sever, serüvencidir, yeni şeyleri denemekten bayılır, yenilik ve yeni heyecanlar peşinde koşar, yaşamın her kesiminden arkadaşları vardır, coşku ve heyecanla her zaman yeni bir tutku peşinde koşarlar. Terazi insanlarla çok iyi geçinir, herkes Teraziyi sever, bir arkadaş grubunu ayakta tutan ise Terazidir çünkü ahenk ve barışı sağlayan odur. Terazi insan ilişkilerinde uzmandır, bu alanlar arasında bir kaçı ne diye sorarsanız bunlar -iş hayatı-aşk yaşamı-aile içi ilişkiler sayabiliriz, bir insanın ne demek istediğini TERAZİDEN daha iyi bilen biri olamaz.

Terazi Burcunun iş hayatı nasıldır?

Terazi burcu insanını zor işlerde çalıştıramazsınız, tembeldir, iş yaparken elinin kirlenmesini istemez ve kendi işlerini başkasına yaptırmay tercih ederler. Allahtanki paranın nerde kazanılacağını çok iyi bilirler, başkası tarafından keşfedilmemiş alanlarda yeni işler kurup çok iyi para kazanır ama kendisi çalışmaz işi başkasına yaptırır, Teraziden çok iyi iş ortağı olmasına rağmen kendi başına başarılı olan bir iş adamı olduğunu söyleyemeyiz. Terazi biraz tembel olmasa diplomatik yönünü kullanıp iyi bir lider olabilir, bize sorarsanız Terazi insanının köşeyi hemen döneceği alanlar güzel sanatlardır, bunlar arasında ressamlık, iç mimari, aktörlük veya film yazarlığı ve bestecilik. Bu alanlar Terazi için biçilmiş bir kaftandır çünkü bu alanlar zaten Terazi için bir hobidir ve onun yaratıcılık ozellikleriyle kolayca çok para kazanabilir

Terazi Burcunun Huyu ve Mizacı

Terazi kişilerinin sezgi ve içgüdüsü mükemmeldir ama bu yönlerini ya bilmezler ya da kendilerine güvenmezler biraz az tembel oldukları için başarıları da düşük seviyededir, aslında biz onları tamamıyla tam tembel olarak tanımlamıyoruz onlar sadece önlerine hangi bir iş fırsatı çıkarsa onu iyi değerlendirir diyoruz. Hayatta başarılı olmak için fazla bir gayret sarf etmezler çünkü bu içlerinden gelmez ama karşılarında bir haksızlık olursa ona anında müdahale ederler, özellikle kendilerine de haksızlık edilmesine hiç izin vermezler, adil insandır adaleti sever, kendi saygınlığını kaybetmek istemez çünkü Terazi insanı başkaları için çok emek harcadığı için kendi saygınlığını kaybetmek istememesi çok doğal hakkıdır diye düşünüyoruz eğer ortada bir haksızlık varsa orada bir Terazinin duruma müdahale ettiğini hemen görmek mümkündür.

Terazi Burcunun İç Dünyası

Terazi burcu topluma huzuru kavuşturmak için ya kendi karakterini gizler ya da duruma tarafsız müdahale eder buda toplumun ona sevgisini kazandırır ama Terazi insanı başkasını mutlu etmek için o kadar çok zaman harcarki bazen kendi duygularını ve kişiliğini kaybeder, diğer insanlar bunun farkına varır ve toplumda kararsız biri olarak tanımlanmaya başlar, kısaca söylemek gerekirse Terazi insanı kimsenin kalbini kırmak istemez ve ortada huzursuzluk çıkmasını istemez. Kimsenin duygusunu incitmek istemez.


Terazi burcunda doğanlar karar vermekte çok zorlanır, içine bakarsanız Terazinin kendine güveni hiç yoktur, özgüvenini sağlamlaştırmak için sürekli bir arayış içindedir işte bu arayışta onları dahada sosyalleştirir çünkü başkalarından kendine özgüven aşılamaya çalışırlar ve bu yolla kendilerinde olmayan parçayı bulmaya çalışırlar.

Terazi insanı başkasını mutlu etmek için o kadar çok zaman harcarki çoğu zaman kendi nin kim olduğunu unutur, kendi kişiliğini unutur. Terazi insanı her zaman saygı ve sevgiye gereksinim duyar, kim ondan yardım isterse ona yardımı eksik etmez başkasına hayır veya vaktim yok dediği görülmemiştir ama buda Terazi insanının zamanla psikolojisinin bozulmasına ve iç dünyasının kararmasına yol açar.

Terazinin kararsızlığı iç dünyasındaki korkulardan kaynaklanır, acaba kararlarımda doğrumuyum diye kendini sorgulamaya başlar. Terazi insanı iyi ve kötü yanlarıyla hayatın bir bütün olduğunu bilir ve hayatta daha az karamsarlı olurlarsa cok daha mutlu olabilirler diye düşünüyoruz.

Teraziyi Kısaca Tanıyalım:
Terazi burçlar aleminin diplomat karakteridir, kendilerini başkasının yerine koyup olaylara onların açısından bakabilir, her şeyin doğrusunu yapalım isterler, hayatın ve kendine yakın herkesin yaşamını iyi yönde etkilemek isterler, müthiş sevimli insanlardır, zevkleri tartışılmazdır, hoşgörü sahibi süper cana yakındırlar, sizi pür dikkat dinler, sizi rahatlatır, size destek olur, hayranlığa saygı duyarlar. Terazi insanı tüm insanları bir grup halinde toplar ve onların lideri haline gelir, çete başı diyebiliriz. Terazi insanı çok entellektüel biridir ve bu yönünü artistik ve güzel sanatlarda kullanırlar, bazıları Terazi burcunun gerçekte bu kadar entellektuel olduğunu düşünmezler ama Teraziyi yakından tanırlarsa onların ne kadar güzel sanatlara yatkın olduklarını görebilirler.

Terazi insanı değisimi ve farklı ortamları sever, değişiklik onlar için her zaman caziptir, Terazi lüksü sever, lükse çok para harcar, kendi makyajlarına çok para harcar, güzel ve çekici olmak onlar için önemlidir. Herşeyin kalitelisi onların tercihidir. Terazi etrafını mutlu etmek için çok uğraşır.


Terazi Burcundan Kadınla Çıkmak Nasıldır?
Terazi kadını coşkulu ve canlıdır, erkeğini ayartmakta uzmandır, Terazi kadınıyla ilk kez çıkıyorsanız gideceğiniz yerin klası onun için çok önemlidir, klas bir yerde yemek Terazi kadınını mutlu eder ve onun kendini önemli hissettirir, ona bol bol iltifatta bulunun onun ne kadar değerli biri olduğunu yüzüne söyleyin çok hoşuna gider. Mutluluğu yüzünden okunur, sizden birkaç günlüğüne uzak durup ilişkinizin durum değerlendirmesini yapar. Ona romantik olun kaybetmezsiniz, sevgi notunuz, çiçekler onun için önemlidir.

Terazi Erkeği İle Çıkmak Nasıl Bir Duygudur?
Terazi erkeği kadından yöne şansı boldur çünkü çok sevimli kişiliği vardır. Her tipten kadınla rahatça uyum sağlayabilirler, Terazi erkeğinin en önemli avantajı hayata başkasının gözüyle bakabilmesidir-hayata sizin açınızdan bakar. İşte bu yeteneğini kadınları etkilemek için kullanır ve başarılı olur. HER ZAMAN mükemmel kadını arar ama bulamaz çünkü mükemmel kadın diye birisi bu dünyada olmaz, ona hayran olduğunuzu söyleyin bunu duymak onu adeta orgazm eder. Onun hakkında bir eleştiri veya kararsızlığı hakkında bir yorum yapmayın bu onu strese sokar, siz karar verin onun yerine onunda hoşuna gider bu, , .

Terazi İnsanı Nasıl Tavlanır?
Teraziyi etkilemek çok kolaydır, belkide o size ilk gördüğünde aşık olmuş olabilir çünkü kolay sever, Teraziyi tavlamada ana kural ona hayran olmak ve iltifatta bulunmaktır bu kadar basit. Onu prens veya prenses gibi ağırlayın. Terazi konuşmayı çok sever ama daha ziyade kendi hakkında. Terazinin sizi hatırlamasını istiyorsunuz ? o zaman ona bol bol soru sorun kendi hakkında, hobileri hakkında, buna bayılırlar, diplomat olmalarına rağmen karşısındaki insanın kendi bakış açısından olaylara bakabilirler, güzel giyinin eğer evinize geliyorsa çok düzenli olun, Terazi için ilk intiba çok önemlidir, onunla beraberliğinizden zevk alın, onunla sade olun zira o yaradılış olarak sade ve doğaldır.

Terazinin Hassas Noktası Neresi?
Terazinin sırtının biraz altı en hassas yeridir-kalçasının biraz üstü-oraya hafifçe dokunun bu onu uyandırır veya yavaş bir dans onu tetikler Terazi genellikle kalçasına hafifçe çimdik atılmasından veya kalçasına hafifçe vurulmaktan zevk alır. Terazi insanı ilişkiden çok zevk alır ve onlardan çok iyi sevgili çıkar, yatakta yaratıcılık özellikleri fazladır.

“Terazi Burcunun Özellikleri” için 2 yanıt

İşte en büyük salaklık, herkes mutlu olsun ama ben ağlayayım, kimin umurunda bende bir terazi kadınıyım resmen beni anlatan bir burcum var.

Rüyamda 2.5 ay oldu eski sevgilimi hala rüyamda görmekteyim şuan başka bir ilişkisi var biliyorum ama hala unutmadım o belki başkasıyla ama ne bilim cevabı ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir