Kategoriler
Fal Kehanet

Tüm Sevdiklerimi Birer Birer Kaybediyorum – Tarot Bakım

Sevdikleri hakkında tarot yorumu

Kin nefret ve entrika! Hayatınız tam bir Arap saçına dönecek. Dallas tüneline hazırlıklı olun. Size karşı kin ve nefret duyan insanlar var. Bunlar karışıklıktan faydalanmak isteyebilirler. Dikkatli olun. Romantik bir uyum yakalayacak huzur ve mutluluğun keyfini çıkartacaksınız. Bu evrede ailevi bağlarınız kuvvetlenecek

Size şans getirecek bir kart. Birlikteliğinizin verdiği haz ve mutluluk hayatınızın her alanında etkili oluyor. Ailenize yeni bir bebek katılabilir. Bu kart zorlukların habercisidir. Kötü bir kaza yaşayabilir yahut hainliklere maruz kalabilirsiniz. Beklenmeyen olaylar hayatınızı allak bullak edebilir. Dikkatli olun

Bu kart yeni sorumluluklar ile sanatsal ilham, yaradılış, başlangıç, talih, özgürlük, macera,çocuk doğumu gibi anlamlar taşır. Bu kart kimi kayıplara uğrayacağınıza işaret eder. Bu kayıplar bir ilişki yahut parasal olabilir. Bu dönemde üzerinizdeki şaşkınlığı bir an önce atmalısınız. Bulutlardan gerçek dünyaya inmenin tam zamanı!

Eğer erkekseniz daha önce tanıdığınız hoşsohbet ve yardımı seven bir kadınlı ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğer kadınsanız bu kişi yaşadığınız ilişkiyi kıskanan ve sizi çekemeyen birisi olabilir. Bu evrede zekanız ile sevginizi birleştirirseniz hasret olduğunuz başarı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Size önemli kayıplar verdirtebilecek bir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Çevrenizde namussuzluk ve iki yüzlülük diz boyu. Düşmanlarınızı iyi bir ders vermek sizin elinizde. Dikkatli olun. Kalp kıran biri olmanız çevreniz tarafından hoş karşılanmıyor. Alacağınız kötü haberlere karşı metanetli bir tavır sergileyin. Mali açıdan ise bir darboğaza girmeniz olasıdır. Uğursuzlukların habercisi bir kart! Keder üzüntü ve gözyaşı. Katlanılması gereken ani dertlerle boğuşabilirsiniz.

Fatihten Nejla’nın falı

“Tüm Sevdiklerimi Birer Birer Kaybediyorum – Tarot Bakım” için bir yanıt

Ben Justinimi bugun ruyamda gordum. Okuldaydim ve o vardı. Once neye ugradigimi şaşırdım. Sonra yanina gittim ve sıkı sıkı sarildim ama o bana sarilmadi. Hüngür hüngür ağladım. Sonra onu optum dudaklarlarindan o beni opmedi aglaya aglaya okuldan gittim koşa koşa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir