Kategoriler
Fal Kehanet

Ücretsiz Tarot Falı Baktırmak

Ücretsiz tarot falı baktırmak başlıklı tarot isteğine cevap

Şuan bir ayrılık acısı yaşadıgınız görünüyor, İlişkinizin bir bitiş sürecine girdigini buna sebep kendimizden kaynaklanan durumlarında var oldugunu duygu ve düşüncelerinizde ikilimde kaldıgınızı şuan net bir karara varamadıgınızı söylüyor falınız.

Çevrenizden bir kimseyle sert bir tartışma yaşadıgınız söz konusu, fakat zaman size yanlışı gösterecektir. İlişkinizi tekrar gözden geçirme fırsatı bulabileceksiniz, yeni bir ilişiki için eskinin tamamen bitmesi gerektigini biliyorsunuz. Şuan aklınız ve yüreginiz çok karışık bir karar vermektense olayları akışına bırakmanızı tavsiye ediyor kartlarınız.

Yaşamınızda çok önemli bir olayın olacagını haber veriyor kartınız, uzun vadede planlar yapacagınızı atacagınız adımların size gelecek vaat eden şekilde dönecegini bilmelisiniz. Yıldızınız size yol gösterecek özel yaşamınızda güzel karşılaşmalar yaşayacaksınız. Düşünce tarzınızı değiştirecek deneyimlere hazır olun, kaybettiginizi sandıgınız şeyleri tekrar geri kazanacaksınız.

Kartlarınız inançlarınıza ters düşen durumlarla karşılaşacagınız konusunda sizi uyarıyor, çok dikkatlı olmalısınız gerek iş yaşamınızda gerek özel yaşamınızda gücünüzü ıspatlamak zorunda kalabilirsiniz. İyi niyetinizin sınanacagını bilmelisiniz. Uyumlu ve nazik kişiliginiz size tüm kapıları açacak, yolunuzda mutlu ve huzurlu ilerleyeceksiniz, kendinize zaman ayırın ve yaşayacaklarınızın keyfini çıkarın.

Falınız ilişkinizde karşı tarafa taviz vermemeniz konusunda ilerleyeceginizi söylüyor, karşınızdaki kimseye kendinizi ıspatlamak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızda bir dönüm noktasına geleceginiz olaylar söz konusu, iş yaşamınızda degişiklilik yaşayabilirsiniz, parasal anlamda da rahatlayacagınız elinize bir miktar para gececegi görünüyor.

İsteklerinizde bir yuva kurma özlemi içinde oldugunuz görünüyor, yakın zamanda bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Gelecek yaşamınızda aldıgınız kararları partnerinizle paylaşmalısınız, duygularınızı saklamamalı hissettiklerinizi açıkça söylemelisiniz.

“Ücretsiz Tarot Falı Baktırmak” için bir yanıt

Merhaba, web sitenizin linkini twitterda ve facebookta paylaştım, mail ile bildirdim. Ücretsiz tarot falı baktırmak istiyorum, bakar mısınız?
Bilgilerim;
Doğum tarihim:21 Ağustos 1984
Saati: sabah 9 civarı
cinsiyet:bayan
medeni durumum: bekar
iş: yarı zamanlı iş
yaşadığım şehir: antalya
tarotta merak ettiğim konu: aşk
sayılar: 1,11,17,21,34,48,49,50,70,72
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir