Kategoriler
Korku Rüyaları

Ülkeye Nükleer Bomba Atıldığını Görmek

Ülkeye nükleer bomba atıldığını görmek neye çıkar?

14 yaşındayım, bilmiyorum ülkemizin son durumu mu yoksa bu konudaki araştırmalarım mı beni etkiliyor ama bu rüyamdaki olay çok feciydi, yanımda akrabalarım vardı ama annem ve babam yoktu, belkide küs oldukları içindir. ( annem ve babam dedemlerle küs ) Her neyse biz işte bir sipariş verdik tamam deyip kapattık, bir anda bir şey oldu ama ne ses duydum ne de bir sıcaklık ama ne olduğunu biliyordum ülkemiz bombalanmıştı, hem de nükleer bombalarla. Biz de hiç panik yok hani bir sığınak bulalım hastanelere gidelim diye hiç yok, çok rahatız, sonra ben annemi arıyorum telefonda bir yazı beliriyor ve rahatsız edici derecede korkunç bir ses, yazı ise “bu frekansta aradığınıza ulaşamazsınız”.

Sonra ben yerimi değiştiriyorum, frekans sayısı artınca arıyorum olmuyor, mesaj atıyorum annem cevap veriyor “bir daha arama ya da yazma, bizi ele geçirdiler” diyor, yani hayatta kalabilmek için çeteler kurulmuş. Bu arada rüyamda babamdan hiç söz edilmiyor ve bende onu hiç merak etmiyorum, gerçek hayatta da anneme çok düşkünümdür zaten. İşte böyle, sonra televizyon çalışıyor, sadece 1 kanal var o da bilgilendirme yapıyor, ülkenin bombalandığını, nükleer bir saldırı altında olduğumuzu belirtiyor. Birisi televizyona çıkmış kıs kıs gülüyor sanki iyi olmuş der gibi ( burada sakın kötü bir yorum yapmayın sadece rüyamı anlatıyorum), yorumlarınızı lütfen dikkatle yapın benim için ve ülkem için önemli bunlar.

Ülkeye nükleer bomba atıldığını görmek yorumu

Oğuzhan merhaba, görmüş olduğun rüya aslında senin akıllı, duyarlı, çevresinde ne olup bittiği ile ilgilenen çağdaş bir insan olmandan kaynaklanan bir durum yansımasını anlatmaktadır. Ülkemizin çevresi adeta bir ateş çemberi içinde, her yer yanıyor, binlerce insan ve çocuk ölüyor. Ülkenin içi terör ve ekonomik sıkıntı yüzünden kan ağlıyor. Sonuç olarak sen ve senin gibi çok az bir duyarlı insan bunların nereye varacağını düşünüyor, bu durum rüyalarına yansıyor. Geriye kalan büyük çoğunluk ise hiç bir şeye aldırmadan televizyonlarda saçma sapan yarışma programlarını, evlendirme programlarını izliyor ya da cep telefonları ile mesajlaşmakla meşgul.

Yine de nükleer bombanın rüya açıklamasını okumak istersen rüyada nükleer bomba görmek rüya yorumu sayfasını inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir