Kategoriler
Fal Kehanet

Üniversitede Okuyorum, Okulum Bitecek mi – Tarot Falı

Okul durumu hakkında tarot bakımı

Aklınız ve yüreginiz arasında gidip gelen duygular yaşadıgınız görünüyor, bir karar verme çabasındasınız fakat isteklerinizin net olmaması karar vermenizi engelliyor. Aile içinde Evlilikle ilgili konuların tekrar gündeme gelmesi söz konusu.

Gelen kartınız hayatınızla ilgili derin düşüncelerde oldugunuzu, ayrıca yapmak istediklerinizi bir sıraya koymaya çalıştıgınızı da simgeliyor. Çevrenizden bir kimse ile şiddetli bir tartışma yaşayacagınız görünüyor, fakat zaman size yanlışı gösterecektir.

Yakın çevrenizdeki kişilerle özel yaşamınızla ilgili fikir ayrılıkları yaşayacagınızı veya olaylara müdahele etmek istedikleri için savunmaya geçeceginizi haber veriyor kartlarınız, her koşulda sizi rahatsız eden durumlarla karşılaşabilirsiniz. Devlet kapısından gelen yazılı bir haber ve tebligat görünüyor.

Ailenizde yaşça büyük bir kimse (babanız olabilir) ya da yakın bir akrabanız, aile bireylerinin bir araya toplanıp verecegi kararlar görünüyor. Şuan isteklerinize tamamen konstre olmalısınız, donanımlarınızı artırmalı önceligi egitiminize vermelisiniz, ancak bu sayede kazanabilir. Hayatınıza bir yön verebilirsiniz kartlarınızın size tavsiyesi duygularınızdan daha çok aklınızla hareket etmelisiniz. Biran önce yuva kurma hayalinizin oldugu görünüyor.

Gelecek yaşamınızda emek ve çaba sarf edeceksiniz, başarının sırrı çok çalışmaktan geçiyor biliyorsunuz, ancak özel yaşamınızla ilgili kararlar vereceginizin de habercisi kartlarınız.

Selamlar sevgiler. Mina.

“Üniversitede Okuyorum, Okulum Bitecek mi – Tarot Falı” için bir yanıt

08-02-1987
07:00
bayan
nişanlı
öğrenci
adana
eğitim
üniversitede okuyorum okulum hakkında bılgı verırmısınız bitmesini çok istiyorum artık.
Kaç senedir uzatıyorum okulu ki benim dısımda gelişen sebeplerden dolayı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.
4-6-8-11-23-31-42-55-58-77
Gokce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir