Kategoriler
Fal Kehanet

Universiteye Gidebilecekmiyim – Tarot Falım

Üniversite hakkında tarot bakımı

Kader çarkınızın yükselişe geçtigini ve sizden yana dönmeye başladıgını bilmelisiniz, kaderinizi ve sorumluluklarınızı severek kabul edin, isteklerinize adım adım ulaşacaksınız, unutmayın hayat negatif ve pozitif yönüyle devam ediyor. Evliliğinizde bir şeyler monotonlaşmış, bununla beraber yaşanan maddi sıkıntılar da yaşamınızı etkilemiş.

Ayaklarınızın üzerinde durmaya başlayacaksınız, artık daha özgürsünüz baskılara baş kaldırabilirsiniz. Maddi ve manevi imkanlarınıza sıkı sıkı sarıldıgınız görünüyor, siz saglamcısınız zaten, aile yaşamınızda da bütün düzeni korudugunuzu gösteriyor kartlarınız, Güçlü bir yapınız var. buda sizi ayakta tutmaya yetiyor.

Gelecekte hayata dair eski bakış açılarınızı değiştireceginiz görünüyor, yeniliklere son derece açık olacaksınız, değişen düzenle beraber sizde bu değişime ayak uyduracaksınız. Çocuklarınızla ilgili yaşamınızda zaferler kazanacaksınız, başarılarınız size pozitif enerji getirecek, çevreniz tarafından daha da çok sevileceksiniz.

Eşinizden şimdiye kadar hiç görmediğiniz şekilde takdir ve ilgi göreceksiniz, başarılarınız ve sizdeki olumlu gelişmelere herkesin çok şaşırdıgı kesin, ancak alacagınız destekle son derece mutlu ve neşeli olacaksınız. Karamsar olmayın zorlukların ötesine bakmalısınız, zaten bir çok zorlugun üstesinden gelmiş bir kişisiniz.

Geçmişte yaşanan kimi olayları bu güne taşıdıgınızı, dönem dönem yaşanan tartışmalarda olayları yeniden gündeme getirdiginizi ve eşinizle bu sebepten dolayı tartışmalar yaşandıgını haber veriyor kartlarınız. falınızın size tavsiyesi bu güne dair yaşamalı ve olayları ele almalısınız.

Gelecek yaşamınızda sakin ve dingin bir yaşam süreceksiniz, fırsatlar, teklifler, davetler görünüyor. okulunuzu başarıyla bitirmeniz çok çalışmanız lazım gerektiğini biliyorsunuz. azmin elinden bir şey kaçmaz. ailenizi dimdik ayakta tutma çabalarınız mükafat bulacak.

Başarılar dilerim. Mina

“Universiteye Gidebilecekmiyim – Tarot Falım” için bir yanıt

Ben 1961 09 13 Konya’nin Kulu ilcesine bagli bir köyde ikindiye dogru dogmusum.
evli ve 3 cocuk annesiyim.
Su anda Isvecde yasiyorum, ve liseye gidiyorum.
Universiteye gidebilecekmiyim (basaracakmiyim) gidersem hangi dallarda basarili olacam .
1,9,22,17,6,10,78,68,67, 74
tesekurler. saheste

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir