Kategoriler
İlginç Rüyalar

Üzerinde Kıyafetle Havuza Girmek

Rüyada Üzerinde Kıyafetle Havuza Girmek Neye İşarettir?

Merhaba, ben 25 yaşındayım, kadınım, bekarım,işim yok henüz. Rüyamda akşam vakti pis bir havuza bilmeden kıyafetlerimle atlıyorum, sonra çıkıp temiz suyla kıyafetlerimi çıkarmadan yıkanıyorum. Eşyalarımı bir odaya bir kızın yanına bırakıyorum ve bir erkekle konuşurken erkek arkadaşımı görüp, erkek arkadaşımın yanına gidiyorum. Erkek arkadaşım hiç sebep yokken ayrılmak istediğini söylüyor. Birden kendimi ikindi vakti içinde büyük ağaçların olduğu tarihi mezarlık içinde buluyorum.

Mezarlığın içinde deliler mezarlığı denen kapısında büyük boynuzları ve taştan böcek işlemelerinin olduğu bir iç mezarlık var. Kapısından içeri giriyorum, aşağı doğru iniyorum mezarların yanlarında boynuzlardan ve taştan böceklerden var. Bir tane boynuz alsam mı diyorum sonra vazgeçiyorum. Ne olduğunu hatırlamıyorum ama korkmaya başlıyorum. İç mezardan çıkmaya çalışırken aşağı doğru indiğim yerde yukarı kapıya doğru çıkarken toprakta yere işlenmiş ayak izleri fark ediyorum. İç mezarlıktan çıkınca arkama dönüp bakıyorum. Mezarlığın dışında farklı bir alfabeyle bir yazı yazıyor, ne yazdığını merak ederken sanki o dili biliyormuş gibi okuyorum “kimsesizler mezarlığı” yazıyor. İçimdeki korku büyüyor, hızla mezarlıktan çıkmak istiyorum, yolda meyve ağaçları ve birkaç tuhaf kişi görüyorum, hava karardığı için daha da korkuyorum ve çıkışa doğru giderken uyandım.

Üzerinde Kıyafetle Havuza Girmek Tabiri

Nur merhaba; gördüğün rüyanın iki ana unsuru var; birincisi elbise ile atladığın havuz ve orada olanlar ile sonrasında birden kendini orada bulduğun tarihi mezarlık ile mezarlıkta yaşananlardır.

Lütfen ilk önce havuz rüya yorumu sayfasını okuyun. Orada anlatıldığı gibi kirli havuz geçmişte kaldığı sanılan bazı olayların ya da tatsızlıkların tekrardan yaşanabileceğini işarete eder, dikkatli olmak gerektiğini belirtir. Senin rüyada üzerinde kıyafet ile havuza atlaman ise buna (o olayları yeniden yaşama) senin gerçek hayatta yapacağın yanlış bir hareketin sebep olacağına işarettir. Rüyada erkek arkadaş konusunda lütfen bu sayfayı inceleyin. Onun söyledikleri aranızda daha halledilmesi gereken bazı güven sorunları olduğuna delalettir.

Rüyada tarihi mezarlık görmek rüya sahibinin iç dünyasında bir içe kapanmaya, geçmişe özlem duymaya ya da duygularında geriye gidişe işaret eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise bu içe kapanma ya da geriye gidişin sebepleri hakkında bazı bilgiler vermektedir ki bunları sadece siz tespit edebilirsiniz, eldeki bilgilerle bunu benim tespit etmem imkansızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir