Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Yaşanmış Bir Karabasan Hikayesi

Gerçek bir karabasan hikayesi

Rüyada her zaman degil ama arada bir karabasan gelir ama korkmam, normalde onunla konusmayi denerim. Bir gun ablamin evine gittim ve o gece orada kaldim. Normalde baska yerlerde yatamam ama o gün yattim. Ablam yatak odasinda bende oturma odasinda yattim ve sabaha karsi ablamin ise gitmek icin kaktigini ve kapidan ciktiginida gördum.

Sonra uyku sersemiyken karabasan ablamin haline girmis yani ben öyle saniyorum koltukta oturmustu, ayak ust ustede atmisti, buyuk uzun kara biseydi, ama ben basimi diger tarafa döndum hala onu ablam saniyodum.

Sonra bana uc tane soru sordu bende uyku sersemligimle hehe evet öyle diye basimdan savmaya calisiyorum. Ucuncu sorunun sonunda aklima geldi ve ablamin ise gittigini ve birden basimi diger tarafa döndügümdede yoktu kaybolmustu bile. Hemen anladim o oldugunu ama korkmaya da hic gerek yoktu.

“Yaşanmış Bir Karabasan Hikayesi” için bir yanıt

Merhaba kolay gelsin, dün gece kız arkadaşımla birlikte uyuyorduk, ben gece bir anda irkilerek uyandım, kız arkadaşım yanımda uyuyordu ama yerde aynı kız arkadaşıma benzeyen biri vardı, ölü gibi yatıyordu, rüya sandım önce sonra ışığı açmaya ayağa fırladım, ışığı açmadan bir daha baktım yine oradaydı. Kız arkadaşım şaşırmıştı bana bakıyordu, yerdeki benzeyen hala yerdeydi, ışığı açtım kayboldu, kız arkadaşımda aynı vakitte uyanmadan önce rüyasında beni ölü olarak bir deliğe koyduklarını görmü, bu olaydan sonra kız arkadaşımın ayağına sıcak su döküldü, benimde parmağım yandı ve kesildi, yorumlarsanız, çok sevinirm lütfen maili bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir