Kategoriler
Yıllık Fal

Yay Burcu 2017 Yorumu

Yay Burcu 2017 Falı

Yay burcunun temel özellikleri için Tıklayın

Yay burcu için 2017 yılının neler getireceğini söylemeden önce şunu belirtmek gerekir; unutmayın 2017 yılı da önceki yıllar gibi çabuk ve hızlı bir şekilde geçecek, o yüzden kendinizi rahat bırakın, strese girmeyin, her şeyi kafaya takmayın çünkü olacak şeylere engel olamazsınız, gerekirse bir tatile çıkın. Ailenize, arkadaşlarınıza kibar ve anlayışlı olun, Zihninizi ve bedeninizi fazla zorlamayın, limitinizi bilin ama 2017 den beklentilerinizi düşürmeyin.

Entellektüel insanlar geçmiş, şimdiki ve gelecek hakkında her şeyi bilmek isterler. İşte Yay insanı da tam bu kategoriye girer. Yay insanı oldukça zeki ve oldukça güçlü duygusal yöne sahiptir. Alışılagelmişin ötesine Yay insanları her şeyi öğrenmeye çalışırlar, yeni şeyler öğrenmek için maceraya dahi atılırlar.

Biz Yay’ın 2017 yorumunu yapsak bile birçok Yay kişisi bunu umursamaz, aslına bakarsanız bu yönleri de hayatlarını daha ilginç yapar. Doğum tarihiniz Kasım 23 – Aralık 21 arasında ise siz Yay burcundansınız demektir ve hızlı yaşam eşittir Yay burcu olarak tanımlanır.

Yay burcu 2017 aşk hayatı yorumu

Zihin yorgunluğu duygusal çöküntü yaratır. Fazla duygusal olmayın, unutmayın hayat üzüntüyle geçirilmeyecek kadar kısa. Olaylara ve insanlara gerçekçi bakın ki bu zaten sizin temel özelliğiniz, bu özelliğinizden uzaklaşmayın. Daha mütevazi olmaya çalışın, ne kadar sakin ne kadar mütevazi olursanız aradığınız aşkı ve mutluluğu daha kolay bulursunuz. Bu yıl kalbinizin sesini dinleyin. Bu yıl belki de eski aşkınıza yeniden kavuşacaksınız.

Şu an biriyle birlikteliğiniz varsa ona sürpriz hazırlayın. Sevgilisini şımartan her zaman karşılığını fazlasıyla alır. Bir Maori atasözü erkekler için “hanımı mutlu olmayan erkeğin kendisi de mutlu olamaz” der, bunu akıldan çıkarmayın.


Geçmişe kafa yormayın, şimdiki zamana odaklanın, bu yıl hamile kalmak sizin için hayırlı bir seçimdir. 2017 de yeni arkadaşlıklar kurmak isterseniz onlara karşı samimi ve gerçekçi olun. Arkadaşlarınıza hava atmayın, sahip olduğunuz maddi güçle onları etkilemeye çalışmayın. Bu tavsiyeye uyarsanız sadece 2017 değil tüm hayat boyu güzel ve sağlam arkadaşlıklar kurarsınız.

Yay burcunun 2017 de çalışma yaşamı nasıl geçecek?

Bizim tahminimiz 2017 deki iş yaşamı önceki yıllardan daha çekişmeli yani daha fazla rekabet içinde geçecek. Bu yüzden işleri yoluna koymak için çok çaba sarf edeceksiniz. Strese kapılıp ruh sağlığınızın bozulmasına izin vermeyin. Unutmayın bu kadar işin içinde size yeni iş teklifleri gelecek, karşınıza yeni fırsatlar çıkacak. Amirlerinize ve mesai arkadaşlarınıza daha saygılı davranın, bunların meyvesini ileride toplayacaksınız.

2017 de Yay insanlarının maddi durumu nasıl olacak?

2017 de yay insanlarının işleri daha çok ve biraz zahmetli olacak ama kazançları biraz daha artacak. Bu yıl tasarruf yapma ve bankada para biriktirme imkanı görünüyor, fakat banka hesabında artış biraz da kişiye bağlı.

Yay burcu kişilerinin sağlığı 2017 nasıl olacak?

2017 senesinde Yay insanları yılı zor bir çalışma temposu içinde geçirecek. Zihniniz buna dayansa bile beden olarak yıpranacaksınız. Çok çalışma iyidir ama kendinizin üst sınırını fazla zorlamayın zira kendinizi aşırı zorlarsanız sıkıntı yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat edin ki kilo almayın çünkü kilo sorunları yaşanabilir. Fazla stresli anlarınızda daima dinlemeye önem verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir