Yaz Ayında Kar Yağdığını Görmek

Yaz ayında kar yağdığını görmek neye işarettir?

Rüyamda bir arkadaşımla gezmek için çıkıyoruz ve evde cüzdanımı unuttuğum için ev doğru geri dönüyoruz, bir sokağın biri gözüm ilişti kar yağmış ama yaz ayındayız ve yanımdaki arkadaşa “sende karı görüyor musun” dediğimde “evet” diye cevap veriyor. Sonra çatılarda çok kar görüyoruz ve ilginç geliyor, derken bir komşumuzu balkonunda bir şeyler gördüm ve gökyüzüne baktığımda bütün kara bulutlar güya kedilerin ruhu imiş ve teker teker kayboldular, o balkondaki komşu ise başını salladı ve rüyam bitti, sizce ne anlama geliyor?

Yaz ayında kar yağması yorumu

Sema merhaba, rüyanızda cüzdanı evde unutmanız üzerinize gereksiz yükler aldığınızı, başkasının sorumlulukları nedeniyle problem yaşadığınızı, size ait olmayan sorumlulukları üzerine almamak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada kar yağması rüyayı gördüğünüz zamana göre farklı anlam taşır. Siz yaz ayında karın yağdığını görmüşsünüz bu iyi değildir. Mevsiminin dışında kar yağması hastalık veya üzüntü işaretidir. Mevsimsiz kar yağışı, rüyayı görenin hayatında için ani değişiklik olacağını ve bu nedenle hayatının alt üst olacağını simgelerken bu rüya aynı zamanda her zaman için beklemediğin şeylere hazırlıklı olmanız gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Bu açıdan bakılırsa rüyanın faydalı olduğu düşünülebilir. Lütfen rüyada kar görmek açıklamasını okuyun.

Rüyada kara bulut görmek görenin sinirli ya da stresli bir durumda olduğunuzu gösterir. Kara bulutlar aynı zamanda bir duygu patlamasına işaret edebilir. Bu rüya alternatif olarak gerçek hayatınızda ilişki ve davranışına dikkat etmek, öfkene hakim olmak konusunda uyarıcı mesaj verebilir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir