Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Yemekten Kıl Çıktığını Görmek

Rüyada yemekten kıl çıktığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda babannemin evinde buyuk bır kalabalık, gelen mısafırler vardı. akrabalarımız gelıyordu odanın bırısınde namaz kılınıyordu. ablamda namaz kılmaya girdi. mutfakta yemekler pişiriliyordu düğün yemeği gibi, beni istemeye gelen akrabamızda vardı.beni vermek istememişlerdi ailesinden dolayı. ıstemeye gelen beyden bahşediliyordu, övülüyordu ve o kişinin sevgiliside gelmiş; mutfakta çay kek felan yapıp misafirlere hizmet ediyordu. annemin yediği bi yemekten kıl çıkıyordu. ama evde ne için toplanıldığını tam olarak bilmiyorum düğün mü mevlütmü ne olduğunu bilemiyorum .

Takma isim : fato
Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : endişeli
Anahtar kelime : rüyamda babannemin evinde kalabalık gördüm, yemekte kıl

Rüyada yemekten kıl çıktığını görmek neye yorulur?

Yemekte kıl, ekmekte kıl görmek, gerçek yaşamınızda adeta midenizi bulandıran bir olaya yaşadığınızı ya da şahit olduğunuzu ve bunun üzerinizdeki olumsuz etkisinden kurtulmakta zorluk çektiğinizi simgeler. Bakınız kıl rüya tabiri sayfası.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Yemekten Kıl Çıktığını Görmek” için bir yanıt

Yemekte kaka görmek
Rüyamda babam ablam ben ve teyzemin kızı ufak bir masada oturmuş yemek yiyoruz, masada fırın tepsisinde sadece bir yemek var, yemek altında ateş olmamasına ragmen kaynamaya başlıyor, sonra altından kaka kaynayarak tepsinin yüzüne çıkıyor ve üstümüze sıçrıyor, kokusuda geliyor. Aynı gece gene et dogruyorum zorlanarak ve kalın şeritler halinde. Şimdiden teşekkür ediyorum ben evliyim, babamla ve diger rüyada gördügüm kişilerle ayrı evlerdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir