Kategoriler
Yıllık Fal

Yengeç Burcu 2017 Yorumu

Yengeç Burcunun 2017 Falı

Yengeç burcunun temel özellikleri için tıklayın

2017 yılı bir çok burçta olduğu gibi Yengeç burcu kişileri içinde çok hızlı geçecek. yengeç insanları bu sene tempolarını kontrol etmekte biraz daha dikkatli olmak zorunda ve çalışma temponuz koşarak değil de emin adımlarla yürüyerek olsun, sizde böylece maraton koşarken yığılıp kalan atletler gibi olmazsınız.

Bir işe başlamadan önce mutlaka oturup bir zihin muhasebesi yapın, yoksa yapacağınız işi iyi planlamadan balıklama atlayacağı projelerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bizden uyarması çünkü bu yazımızı okuduğunuz halde bu hataları yaparsanız günah size aittir.

Yengeç erkeği duygusal yönünü kullanarak özel hayatını düzene sokmakta çok yeteneklidir. 2017 de bizim Yengeç burcuna tavsiyemiz kısaca şöyle “enerjinizi uzun mesafe koşan atletler gibi çok dikkatli kullanıp bu yılı (2017) başarıyla tamamlayın ve maratonun varış çizgisine ulaşın.

2017 de olacaklar hakkında genel bilgiler

Hayat bazen insana karmaşık gelir, özellikle yaşamdan ne beklediğinizi bilemediğiniz zaman insanın ruh hali berbat olur ve bu yaşamın tüm alanlarını etkiler.  Biz Yengeç burcuna 2017 den neler beklemesi gerektiğini tavsiye edeceğiz, yapacağınız en zor şey yazımızı dikkatle okumak ve anlamak. Eğer anlaşılmayan bir şey olursa aşağıdaki yorumlar alanından bize bildiriniz, ücretsiz yardıma hazırız.

Siz Haziran 22 – Temmuz 22 arası doğmuş iseniz burcunuza Yengeç denir. Bu burçta doğan insanların hemen hemen hepsi çok benzer karakterlidir. Sahip olduğunuz burçsal yönleriniz sizin bu ay boyunca hem iyiliğinize hem de tam zıddına çalışır. Yani daha açık söylemek gerekirse karşınıza 1 milyon tane Yengeç insanı alın, bunların hepsi ister 22 Haziran’da doğsun isterse 22 Temmuz’da bu kişilerin karakterleri ve kabiliyetleri birbirine çok benzerdir.

Yengeç sevdiği şeyi yaparken çok yaratıcı ve doğal davranır. Yengeç arkadaşlarını çok sever ve onları her zaman korur. Bu burcun bazen güneşin etkisinde kalarak morali bozulur ve asık suratlı olur. Yengeç insanı burcunun kendine sağladığı yetenekleri kullanırsa bu yılı kazası, belasız ve kayıpsız atlatabilir.


2017 de bazı şeyler aniden size ilham verecek ve bunlar sizde beyinsel ve fiziksel enerji patlaması yaratacak, romantik enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz. Halihazırda böyle bir birlikteliğiniz varsa muhabbetinizde artı muhtemel değil, kesin. yengeç burcunun 2017 özel hayatında büyük bir canlılık ve hareketlilik olacak. Yengeç kadınlarının hamile kalma olasılığı çok yüksek.

Şu anda sevgiliniz yoksa bizim tahminimiz bunu 2017 de kesin bulacaksınız, bu sadece zaman ve sabır meselesi, belki de umduğunuzdan çok daha muhteşem bir aşk yaşamınız olacak, hayalinizdeki sevgiliyi bulacaksınız. Yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın.

Yengeç erkeği ve yengeç kadını 2017 de daha hareketli bir sosyal yaşama kavuşacak. Yeni insanlarla tanışmak için yeni gruplara katılın, evden dışarıya çıkın özellikle önemli yerleri gezin ya da değişik aktivitelere katılın, eminiz bu yolla 2017 de kafanıza uygun biriyle tanışacaksınız. Belki de bu kişi sizinle aynı şeyleri yapmaktan hoşlanan biri olacak.

Yengeçlerin 2017 de meslek hayatı nasıl olacak

2017 de meslek hayatınız günlük yaşantınızın hemen hemen tümünü işgal edecek yani aklınız fikriniz hep işinizde olacak. Özellikle yılın ilk üç ayında çalışma temponuz oldukça yüksek olacak. Neyse ki enerjiniz sayesinde bunun altından kalkacaksınız. Size tavsiyemiz kendinizi bu kadar zinde hissettiğiniz bu ilk aylarda enerjinizin bir kısmını yeni projelere ayırın.

2017 de Yengeçlerin finansal durumu

2017 senesi Yengeç burcu kişileri için finansal yatırımlar bakımında çok ideal bir dönemdir. Enerjiniz çok olduğu için daha çok çalışabilir ve karşılığında daha çok para kazanabilirsiniz. Az çalışıp çok kazanmayı beklerseniz sonuç sizi sıkıntıya sokabilir.

2017 de Yengeçlerin sağlığı

Zihin sağlığınız yerinde fakat vücut sağlığınız yerinde mi? Yüksek enerjiye sahipsiniz ama yeteri kadar hareket ediyor musunuz? İnşallah sağda solda tembellik etmiyorsunuz. Eğer enerjini hareket etmek suretiyle harcamazsanız bu kullanılamayan vücut enerjisi sizin başınıza bela olur ve vücut çürümesine maruz kalırsınız, bu enerji zehirli enerjiye dönüşür ve sizi içten içe yemeye başlar.

2017 yılı için Yengeç hakkında diğer yorumlar

Yengeçlerin morali yıl boyunca yüksek olacak, bazen moral dalgalanmaları olabilir ama hep pozitif kalacak. Bu şekilde pozitif moral size ani enerji patlamaları getirecek, işte bu tür enerji patlamasına sahip olmuşken hiç olmazsa enerjinizi olumlu alanlarda kullanın.

Yengeçlerin aylık falı

Ocak: Hayattaki değişikliklere adapte olma kabiliyetini geliştirmelisiniz çünkü hoş yenilikler sizi bekliyor.

Şubat: Bu ay sizin için para kazanma, kazançta artış ayı olacak ama kısa yoldan köşeyi dönmeyi söylemiyoruz.

Mart: Burcunuz size meslekte başarı getirecek, bu ay ruh sağlığınıza dikkat edin, aşırı stresten kaçının.

Nisan: Hafif sağlık sorunları var, mevsimsel hastalıklara dikkat edin. Yürüyüş yapmak sağlığınıza iyi gelecek.

Mayıs: Hayatınızda önceki zamanlarda yaptığınız bazı hataları düzeltme vakti geldi, bunun için önünüze bazı fırsatlar çıkacak, iyi değerlendirin.

Haziran: Değişim ayı. Giyim tarzı veya dış görünüşünüzde değişime gitmek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

Temmuz: Evlilik ya da iş hayatında başarılı adımlar atma ve bunların meyvesini toplama zamanı geldi.

Ağustos: Aşkta şanslı dönem, kazanç ve harcamalarda artı, yani her şey yolunda olacak ama harcamalara dikkat etmek faydalı olacak.

Eylül: Yeni işe başlamak için ideal zaman, öte yandan da çocuk yapmak için şanlı bir dönem.

Ekim: Omuzlarda ve bağırsaklarda sorunlar yaşanabilir, aman sağlığa dikkat!

Kasım: Sakin ay, kafayı dinlemek için uygun bir zaman, bu zamanı iyi değerlendirin ve kendini daha iyi anlamaya çalışın.

Aralık: Sevgiliniz ya da eşiniz ile sosyal yaşamda canlı bir dönem sizi bekliyor.

Son söz: 2017 de moral değişilikler dalgalı bir seyir takip edebilir ama sahip olduğunuz enerji sayesinde tüm sorunları aşacaksınız.

“Yengeç Burcu 2017 Yorumu” için bir yanıt

Merhaba benim doğum tarihini 08.07.1983 saat 3.00 3.30arasi doğmuşum… Sizden rica etsem Mayıs ayı iş hayatı ile ilgili bilgi verebilirsiniz.. çünkü iki iş teklifi olacak …Kafam biraz karışık.. şimdiden teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir